fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA IQ Challenge: День Незалежності

  • Дата: 20/08/2018 (ПН)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Реєстрація починаєтьсяо 18:30
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA IQ Challenge: День Незалежності. Дата: 20 серпня2018. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська без перекладу. Реєстрація починається о 18:30. Європейська Бізнес Асоціація із радістю запрошує вас на улюблену бізнес-гру – EBA IQ Challenge! Ми обіцяємо вам особливий вечір, присвячений 27-й річниці незалежності України. А отже, мова піде про нашу країну – пропонуємо вам позмагатись у знаннях історії, культури та географії України. Мова гри – українська. Інтелектуальні бої відбудуться 20 серпня у просторі «Дім МК» - Мистецтво та освіта (вул. Б. Хмельницького, 57Б). Ну що, ви готові провести час у чудовій компанії та перевірити свої знання? У програмі заходу: Захоплююча IQ гра від PubQuiz Смачні напої Подарунки командам-переможцям Поспішайте зареєструватися, кількість місць обмежена! Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні. Просимо звернути увагу, що до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (16 серпня 19:00). Ми із нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Європейська Бізнес Асоціація із радістю запрошує вас на улюблену бізнес-гру – EBA IQ Challenge!

Ми обіцяємо вам особливий вечір, присвячений 27-й річниці незалежності України. А отже, мова піде про нашу країну – пропонуємо вам позмагатись у знаннях історії, культури та географії України.

Мова гри – українська.

Інтелектуальні бої відбудуться 20 серпня у просторі «Дім МК» – Мистецтво та освіта (вул. Б. Хмельницького, 57Б).

Ну що, ви готові провести час у чудовій компанії та перевірити свої знання?

У програмі заходу:

  • Захоплююча IQ гра від PubQuiz
  • Смачні напої
  • Подарунки командам-переможцям

Поспішайте зареєструватися, кількість місць обмежена!

Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні.

Просимо звернути увагу, що до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (16 серпня 19:00).

Ми із нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: