fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA How It Works: Робота зі ЗМІ

  • Дата: 11/02/2021
  • Мова: Українська
  • Час: 16:00 - 17:00
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA How It Works: Робота зі ЗМІ. Дата: 11 лютого2021. Час: 16:00 17:00. Мова: Українська. Місце проведення: Zoom. Колеги, вітаємо! Раді розпочати новий сезон наших зустрічей у 2021 році з теми, яка ніколи не втрачає своєї актуальності для нашого професійного ком’юніті, - робота зі ЗМІ. Все тече, все змінюється, і співпраця журналістів та комунікаційників так само. Тож ми вирішили запросити трьох головних редакторів українських видань, аби поговорити, про що писатимуть ЗМІ у 2021 році, як транформується концепція медіа, робота редакцій та їх взаємодія з PR-службами, про актуальні формати та теми, інтеграції та контент. Ця онлайн зустріч запланована на 11 лютого о 16:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. До зустрічі на нашому онлайн-заході!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail iryna.chuiko@eba.com.ua. Контактний телефон. +380936553922.

Колеги, вітаємо!

Раді розпочати новий сезон наших зустрічей у 2021 році з теми, яка ніколи не втрачає своєї актуальності для нашого професійного ком’юніті, – робота зі ЗМІ. Все тече, все змінюється, і співпраця журналістів та комунікаційників так само. Тож ми вирішили запросити трьох головних редакторів українських видань, аби поговорити, про що писатимуть ЗМІ у 2021 році, як транформується концепція медіа, робота редакцій та їх взаємодія з PR-службами, про актуальні формати та теми, інтеграції та контент.

Ця онлайн зустріч запланована на 11 лютого о 16:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

До зустрічі на нашому онлайн-заході!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
+380936553922
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: