fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Healthtech Talk

  • Дата: 06/09/2021 (ПН)
  • Мова: українська/англійська (з перекладом)
  • Час: 11:00 - 13:00
  • Реєстрація починаєтьсяо 10:30
Місце проведення:

Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska (вулиця Велика Васильківська, 55) та онлайн через Facebook і YouTube

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Healthtech Talk. Дата: 06 вересня2021. Час: 11:00 13:00. Мова: українська/англійська (з перекладом). Реєстрація починається о 10:30. Місце проведення: Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska (вулиця Велика Васильківська, 55) та онлайн через Facebook і YouTube. Watch Facebook stream View broadcasting in English Переглянути трансляцію українською    Реєстрація завершена До галузей охорони здоровя все частіше проникають інновації, які кидають виклик звичному стану речей. За сприяння нових технологій розвиваються нові підходи до лікування пацієнтів, змінюються способи догляду за здоров`ям та взаємодії з медичною системою. Тож під час експертної дискусії ми ознайомимося з останніми проривами, що знаходяться на стику сфери здоров’я та технологій, та які визначатимуть майбутнє медицини. ШІ та технологічні прориви у класичних медичних методах; health gadgets, дистанційний моніторинг пацієнтів; персоналізована медицина, генна інженерія; SelfRegeneration; Wow технології, створені в Україні. Спікери Захід запланований на 6 вересня об 11:00 у готелі Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska (вулиця Велика Васильківська, 55), звідки буде проведена пряма трансляція через Facebook та YouTube. Кількість учасників офлайн-заходу обмежена. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (3 вересня, 17:00). Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Чекаємо на зустріч з вами! Головні партнери Інформаційний партнер Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0672180903.

Watch Facebook stream

View broadcasting in English

Переглянути трансляцію українською 

 

Реєстрація завершена

До галузей охорони здоров’я все частіше проникають інновації, які кидають виклик звичному стану речей. За сприяння нових технологій розвиваються нові підходи до лікування пацієнтів, змінюються способи догляду за здоров`ям та взаємодії з медичною системою. Тож під час експертної дискусії ми ознайомимося з останніми проривами, що знаходяться на стику сфери здоров’я та технологій, та які визначатимуть майбутнє медицини.

  • ШІ та технологічні прориви у класичних медичних методах;
  • health gadgets, дистанційний моніторинг пацієнтів;
  • персоналізована медицина, генна інженерія;
  • SelfRegeneration;
  • Wow технології, створені в Україні.

Спікери

Захід запланований на 6 вересня об 11:00 у готелі Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska (вулиця Велика Васильківська, 55), звідки буде проведена пряма трансляція через Facebook та YouTube.

Кількість учасників офлайн-заходу обмежена. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (3 вересня, 17:00).

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Чекаємо на зустріч з вами!

Головні партнери

Інформаційний партнер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: