fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Global Outlook: Нова економіка України

  • Дата: 11/09/2023 (ПН)
  • Мова: українська (з перекладом)
  • Час: 10:00 - 14:00
  • Початок реєстраціїо 09:00
Місце проведення:

Готель «Інтерконтиненталь» (вул. Велика Житомирська, 2А)

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Global Outlook: Нова економіка України. Дата: 11 вересня2023. Час: 10:00 14:00. Мова: українська (з перекладом). Початок реєстрації о 09:00. Місце проведення: Готель «Інтерконтиненталь» (вул. Велика Житомирська, 2А). Війна триває, а отже українська економіка та бізнес-сектор продовжують зіштовхуватись з численними викликами і труднощами. Утримання «на плаву» вимагає від бізнесу гнучкості та креативних рішень, завдяки яким вже зараз з’являються та розвиваються нові перспективні індустрії, що можуть закласти основу для майбутнього українського «економічного дива». Ми в Європейській Бізнес Асоціації віримо, що навіть у найбільш складні часи існує потенціал для зростання та позитивних змін. Тому ми збираємо досвідчених бізнес-лідерів в рамках зустрічі EBA Global Outlook: Нова економіка України, щоб окреслити задачі на майбутнє. Ми обговоримо з топ-менеджерами з різних секторів силу технологій та інновацій у воєнний час, а також нові напрямки, які можуть відіграти ключову роль у відродженні післявоєнної економіки. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обовязковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни у розкладі. На цей захід ми запрошуємо тільки двох представників від кожної компанії-учасника. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA та GB4U  запрошені до участі у заході. Якщо Ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected]. До зустрічі! Головний партнер Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Тимошенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 04.

Війна триває, а отже українська економіка та бізнес-сектор продовжують зіштовхуватись з численними викликами і труднощами. Утримання «на плаву» вимагає від бізнесу гнучкості та креативних рішень, завдяки яким вже зараз з’являються та розвиваються нові перспективні індустрії, що можуть закласти основу для майбутнього українського «економічного дива».

Ми в Європейській Бізнес Асоціації віримо, що навіть у найбільш складні часи існує потенціал для зростання та позитивних змін. Тому ми збираємо досвідчених бізнес-лідерів в рамках зустрічі EBA Global Outlook: Нова економіка України, щоб окреслити задачі на майбутнє. Ми обговоримо з топ-менеджерами з різних секторів силу технологій та інновацій у воєнний час, а також нові напрямки, які можуть відіграти ключову роль у відродженні післявоєнної економіки.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни у розкладі. На цей захід ми запрошуємо тільки двох представників від кожної компанії-учасника.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA та GB4U  запрошені до участі у заході. Якщо Ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected].

До зустрічі!

Головний партнер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Тимошенко

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 04
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: