fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA for Kids у Дніпрі: День Святого Миколая

  • Дата: 19/12/2018 (СР)
  • Час: 17:00 - 19:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA for Kids у Дніпрі: День Святого Миколая. Дата: 19 грудня2018. Час: 17:00 19:00. Шановні колеги! У День Святого Миколая, таке улюблене свято дитинства, ми запрошуємо ваших дітей разом з вами відвідати святковий захід Асоціації у Дніпрі EBA for Kids. На всіх дітей очікують корисні та розважальні активності від партнера заходу Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна, а саме: майстер-клас з ментальної арифметики, під час якого дізнаємось, що таке ментальна арифметика, розвинемо память, аби краще вчитись у школі, а ще будемо швидко рахувати подумки; інтелектуальний квест, де також доведеться випробувати свої сили і запамятовувати цифри, географічні назви, імена улюблених супергероїв тощо. А ще на всіх дітей очікують солодощі та подарунки! У той самий час пропонуємо батькам пригоститися гарячими напоями, поспілкуватися з колегами та взяти участь у розіграші сертифікатів від SMARTUM! До участі запрошуємо дітей віком від 8 до 14 років. Для реєстрації надсилайте ваші дані (ПІБ, компанія, посада, моб. тел., а також імя та вік дитини) на електронну адресу: [email protected] до 17 грудня включно. Звертаємо вашу увагу, що кількість місць обмежена, тому поспішайте зареєструватися та подарувати своїй дитині свято!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Катерина Присяжнюк. E-mail [email protected] Контактний телефон. +38 (056) 731 93 14.

Шановні колеги!

У День Святого Миколая, таке улюблене свято дитинства, ми запрошуємо ваших дітей разом з вами відвідати святковий захід Асоціації у Дніпрі EBA for Kids.
На всіх дітей очікують корисні та розважальні активності від партнера заходу Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна, а саме:

  • майстер-клас з ментальної арифметики, під час якого дізнаємось, що таке ментальна арифметика, розвинемо пам’ять, аби краще вчитись у школі, а ще будемо швидко рахувати подумки;
  • інтелектуальний квест, де також доведеться випробувати свої сили і запам’ятовувати цифри, географічні назви, імена улюблених супергероїв тощо.

А ще на всіх дітей очікують солодощі та подарунки!

У той самий час пропонуємо батькам пригоститися гарячими напоями, поспілкуватися з колегами та взяти участь у розіграші сертифікатів від SMARTUM!
До участі запрошуємо дітей віком від 8 до 14 років.

Для реєстрації надсилайте ваші дані (ПІБ, компанія, посада, моб. тел., а також ім’я та вік дитини) на електронну адресу: [email protected] до 17 грудня включно.

Звертаємо вашу увагу, що кількість місць обмежена, тому поспішайте зареєструватися та подарувати своїй дитині свято!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Катерина Присяжнюк

Зв'язатись
+38 (056) 731 93 14

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: