fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Family Day

  • Дата: 29/08/2021 (НД)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 11:00 - 14:00
Місце проведення:

Inventor school (вул. Дніпровська набережна 18А, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Family Day. Дата: 29 серпня2021. Час: 11:00 14:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Inventor school (вул. Дніпровська набережна 18А, Київ). Реєстрація закрита! Вирушати у подорож найкраще разом – так веселіше й цікавіше. Особливо коли нашим пунктом призначення є космос! Тож запрошуємо вас усією родиною приєднатися до останньої великої пригоди цього літа в рамках EBA Family Day. На вас чекають практичні майстер-класи, танці, спорт, пізнавальні квести та багато інших розваг. І поки маленькі астронавти відважно досліджують безмежний простір Всесвіту, батьки можуть насолодитися живим спілкуванням з колегами та виводити робочі знайомства на нову орбіту. Що саме нас чекає під час подорожі? STEM майстер-класи для: Для дітей 5-6 років: Lego-конструювання «Повітряні перегони», програмування Scratch Junior «Африканська савана». Для дітей 7-9 років: Пізнаю світ з Minecraft:EE, Програмування зі Spike Prime. Для дітей 10-12 років: Робототехніка Mindstorms. Робо-хокей, Курс GameDev:Adventure. Творчі майстер-класи: Музичний воркшоп (бітбокс, вокал, музичний оркестр). Arts&crafts (малювання, виготовлення паракордових браслетів, декорування предметів). Акторська майстерність (тренінги на увагу, уяву, сценічну дію, м‘язову свободу, імпровізацію, командну роботу). Запрошуємо приєднатись до захопливої навколосвітньої подорожі разом з неймовірним квестом Орел&Решка. Захід відбудеться 29 серпня на локації Inventor school (вул. Дніпровська набережна 18А, Київ). Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації. До скорої зустрічі. Партнери                       Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-218-09-04.

Реєстрація закрита!

Вирушати у подорож найкраще разом – так веселіше й цікавіше. Особливо коли нашим пунктом призначення є космос! Тож запрошуємо вас усією родиною приєднатися до останньої великої пригоди цього літа в рамках EBA Family Day. На вас чекають практичні майстер-класи, танці, спорт, пізнавальні квести та багато інших розваг. І поки маленькі астронавти відважно досліджують безмежний простір Всесвіту, батьки можуть насолодитися живим спілкуванням з колегами та виводити робочі знайомства на нову орбіту.

Що саме нас чекає під час подорожі?

STEM майстер-класи для:

  • Для дітей 5-6 років: Lego-конструювання «Повітряні перегони», програмування Scratch Junior «Африканська савана».
  • Для дітей 7-9 років: Пізнаю світ з Minecraft:EE, Програмування зі Spike Prime.
  • Для дітей 10-12 років: Робототехніка Mindstorms. Робо-хокей, Курс GameDev:Adventure.

Творчі майстер-класи:

  • Музичний воркшоп (бітбокс, вокал, музичний оркестр).
  • Arts&crafts (малювання, виготовлення паракордових браслетів, декорування предметів).
  • Акторська майстерність (тренінги на увагу, уяву, сценічну дію, м‘язову свободу, імпровізацію, командну роботу).

Запрошуємо приєднатись до захопливої навколосвітньої подорожі разом з неймовірним квестом “Орел&Решка”.

Захід відбудеться 29 серпня на локації Inventor school (вул. Дніпровська набережна 18А, Київ).

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації.

До скорої зустрічі.

Партнери

              

       

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
067-218-09-04

Звіт та фотогалерея

29/ 08/ 2021

EBA Family Day

29/ 08/ 2021

EBA Family Day
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Скільки дорослих?
Скільки дітей?
Зареєструватися
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: