fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Workshop: «Прийняття складних рішень та ефективні переговори»

  • Дата: 10/02/2021
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Dnipro Workshop: «Прийняття складних рішень та ефективні переговори». Дата: 10 лютого2021. Час: 11:00 12:30. Місце проведення: Microsoft Teams.   Щодня кожна людина і кожна організація стикаються з необхідністю робити вибір та вести переговори, які так чи інакше впливатимуть на майбутній розвиток. А в умовах глобальних викликів та діджиталізації ставки на наш вибір та результат переговорів стали вищими, ніж раніше. Тож запрошуємо вас на EBA Dnipro Workshop: “Прийняття складних рішень та ефективні переговори”, де з нашими спікерами-експертами поговоримо про головні навички, які допоможуть вижити бізнесу як у спокійний час, так і у кризу: як не приймати і не погоджуватися з рішеннями, про які будете шкодувати? як зрозуміти, про що мовчать люди на переговорах? як переводити конфліктну ситуацію у відкриту розмову? Якщо ви бажаєте мати вплив на переговорні процеси та отримувати від цього бажані результати, реєструйтеся та приєднуйтесь!  Спікери. Олена Лисих. CEO Клубу переговорів з 2007 року. 13 річний досвід підготовки до найскладніших переговорів власників бізнесу і власників IT бізнесу. Понад 150 переговорних кейсів IT напрямків. Коуч по переговорам у Growth Factory. Тренер курсу по переговорам у коучинговому клубі «На Арені» Михайла Саідова. Міла Леонова. Більше 15 років досвіду у сфері PR, створення та аналізу контенту для органів влади, в політиці і великому бізнесі. Community management, мирні способи вирішення конфліктів та ненасильницька комунікація. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail Dnipro@eba.com.ua. Контактний телефон. (096) 505 13 11.

 

Щодня кожна людина і кожна організація стикаються з необхідністю робити вибір та вести переговори, які так чи інакше впливатимуть на майбутній розвиток. А в умовах глобальних викликів та діджиталізації ставки на наш вибір та результат переговорів стали вищими, ніж раніше.

Тож запрошуємо вас на EBA Dnipro Workshop: “Прийняття складних рішень та ефективні переговори”, де з нашими спікерами-експертами поговоримо про головні навички, які допоможуть вижити бізнесу як у спокійний час, так і у кризу:

  • як не приймати і не погоджуватися з рішеннями, про які будете шкодувати?
  • як зрозуміти, про що мовчать люди на переговорах?
  • як переводити конфліктну ситуацію у відкриту розмову?

Якщо ви бажаєте мати вплив на переговорні процеси та отримувати від цього бажані результати, реєструйтеся та приєднуйтесь!

 

Спікери

1 / 2
Олена Лисих
CEO Клубу переговорів з 2007 року. 13 річний досвід підготовки до найскладніших переговорів власників бізнесу і власників IT бізнесу. Понад 150 переговорних кейсів IT напрямків. Коуч по переговорам у Growth Factory. Тренер курсу по переговорам у коучинговому клубі «На Арені» Михайла Саідова
Міла Леонова
Більше 15 років досвіду у сфері PR, створення та аналізу контенту для органів влади, в політиці і великому бізнесі. Community management, мирні способи вирішення конфліктів та ненасильницька комунікація
Олена Лисих
Міла Леонова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
(096) 505 13 11
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: