fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Discovery: explore unexplored_vol.3

  • Дата: 21/05/2018 (ПН)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстрації:18:30
Місце проведення:

Travel Hub, вул. Ярославська 58, БЦ "Астарта", 2 поверх

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Discovery: explore unexplored_vol.3. Дата: 21 травня2018. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації: 18:30. Місце проведення: Travel Hub, вул. Ярославська 58, БЦ Астарта, 2 поверх. Реєстрацію завершено Європейська Бізнес Асоціація із радістю оголошує третій захід серії EBA Discovery: explore unexplored! Запрошуємо усіх любителів подорожей відкрити для себе найцікавіші маршрути для велопрогулок в Європі, а також почути неймовірну історію підкорення Евересту з перших вуст. Захід заплановано на 21 травня та відбудеться в тематичному просторі Travel Hub (вул. Ярославська 58, БЦ «Астарта», Київ). Наші спікери: Тетяна Яловчак, легенда українського альпінізму, перша українка, яка підкорила сім найвищих точок семи континентів світу, від Африки до Антарктиди. Тетяна розкаже свою неймовірну історію підкорення Евересту, а також джерела мотивації та натхнення в своєму нелегкому, проте захоплюючому хобі. Наталія Тулюлюк, співзасновник велоклубу Velovuyki. Більше 8 років Наталія займається організацією вело-подорожей у різні куточки світу для  любителів активного відпочинку. Під час презентації ми відкриємо ТОП-10 вело маршрутів Європою, а також почуємо персональні поради та лайф-хаки від експерта вело туризму. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі. Не відкладайте до завтра, поспішайте зареєструватися вже сьогодні, адже кількість місць обмежена! Будь ласка, зверніть увагу на обмеження в реєстрації, до участі запрошується по два представника від компанії-члена ЕВА. Ми із нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Алексеєва. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію завершено

Європейська Бізнес Асоціація із радістю оголошує третій захід серії EBA Discovery: explore unexplored!

Запрошуємо усіх любителів подорожей відкрити для себе найцікавіші маршрути для велопрогулок в Європі, а також почути неймовірну історію підкорення Евересту з перших вуст.

Захід заплановано на 21 травня та відбудеться в тематичному просторі Travel Hub (вул. Ярославська 58, БЦ «Астарта», Київ).

Наші спікери:

  • Тетяна Яловчак, легенда українського альпінізму, перша українка, яка підкорила сім найвищих точок семи континентів світу, від Африки до Антарктиди. Тетяна розкаже свою неймовірну історію підкорення Евересту, а також джерела мотивації та натхнення в своєму нелегкому, проте захоплюючому хобі.
  • Наталія Тулюлюк, співзасновник велоклубу Velovuyki. Більше 8 років Наталія займається організацією вело-подорожей у різні куточки світу для  любителів активного відпочинку. Під час презентації ми відкриємо ТОП-10 вело маршрутів Європою, а також почуємо персональні поради та лайф-хаки від експерта вело туризму.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі.

Не відкладайте до завтра, поспішайте зареєструватися вже сьогодні, адже кількість місць обмежена!

Будь ласка, зверніть увагу на обмеження в реєстрації, до участі запрошується по два представника від компанії-члена ЕВА.

Ми із нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Алексеєва

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: