fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Connects in Dnipro: X-mas mood is ON. Дата: 16 грудня2021. Час: 10:00 12:00.   Запрошуємо вас на традиційну зустріч EBA Connects in Dnipro, цього разу - фінальну зустріч 2021 року! Ми зустрінемось, щоб познайомитися, підвести підсумки року,  що минає, поділитися планами на наступний, налагодити та розширити бізнес-звязки з новими та вже старими друзями та знайомими, обмінятись новинами.   Кожен учасник матиме нагоду представити себе, росповісти про свою компанію, представити сервіси, послуги тощо. Щоб отримати максимум користі від заходу радимо захопити візитівки. Кількість учасників обмежена - до 12 осіб, 1 компанія – 1 учасник. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і триває до 18:00 15 грудня та може бути закрита заздалегідь за умови відсутності вільних місць. Якщо ви зареєструвалися та з будь-якої причини не зможете приєднатися до заходу - скасуйте, будь ласка, реєстрацію на сайті або повідомте нас про це листом на електронну адресу dnipro@eba.com.ua. Захід відбудеться відповідно до чинних карантинних вимог, лише за наявності у вас одного із документів нижче: сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами вакцини* негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години) довідка про одужання від COVID-19. Реєструйтеся та приєднуйтеся! Чекаємо на зустріч з вами!  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail Dnipro@eba.com.ua. Контактний телефон. +380965051311.

 

Запрошуємо вас на традиційну зустріч EBA Connects in Dnipro, цього разу – фінальну зустріч 2021 року! Ми зустрінемось, щоб познайомитися, підвести підсумки року,  що минає, поділитися планами на наступний, налагодити та розширити бізнес-зв’язки з новими та вже старими друзями та знайомими, обмінятись новинами.  

Кожен учасник матиме нагоду представити себе, росповісти про свою компанію, представити сервіси, послуги тощо. Щоб отримати максимум користі від заходу радимо захопити візитівки.

Кількість учасників обмежена – до 12 осіб, 1 компанія – 1 учасник. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і триває до 18:00 15 грудня та може бути закрита заздалегідь за умови відсутності вільних місць.

Якщо ви зареєструвалися та з будь-якої причини не зможете приєднатися до заходу – скасуйте, будь ласка, реєстрацію на сайті або повідомте нас про це листом на електронну адресу dnipro@eba.com.ua.

Захід відбудеться відповідно до чинних карантинних вимог, лише за наявності у вас одного із документів нижче:

  • сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами вакцини*
  • негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години)
  • довідка про одужання від COVID-19.

Реєструйтеся та приєднуйтеся! Чекаємо на зустріч з вами!

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: