fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Connects in Dnipro. Дата: 21 липня2021. Час: 10:00 11:30. Запрошуємо вас на традиційну зустріч EBA Connects in Dnipro, нарешті в офлайн форматі. Як і завжди, ми збираємось, щоб познайомитись, налагодити та розширити бізнес-зв’язки, обмінятись новинами з новими та вже старими друзями та знайомими. Як все відбувається? Кожен з учасників представляє себе та свою компанію, розповідає про її діяльність, новини, продукти тощо. Зустрічі завжди проходять в дружній атмосфері, цікаво та продуктивно. Це один з найулюбленіших наших форматів! Щоб отримати максимум користі від заходу радимо захопити візитівки.  Кількість учасників обмежена - до 12 осіб, 1 компанія – 1 учасник. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і триває до 16:00 20 липня та може бути закрита заздалегідь за умови відсутності вільних місць. Якщо ви зареєструвалися та з будь-якої причини не зможете приєднатися до заходу - скасуйте, будь ласка, реєстрацію на сайті або повідомте нас про це листом на електронну адресу [email protected] Чекаємо на зустріч з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алла Чуприна. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380965051311.

Запрошуємо вас на традиційну зустріч EBA Connects in Dnipro, нарешті в офлайн форматі. Як і завжди, ми збираємось, щоб познайомитись, налагодити та розширити бізнес-зв’язки, обмінятись новинами з новими та вже старими друзями та знайомими.

Як все відбувається? Кожен з учасників представляє себе та свою компанію, розповідає про її діяльність, новини, продукти тощо. Зустрічі завжди проходять в дружній атмосфері, цікаво та продуктивно. Це один з найулюбленіших наших форматів! Щоб отримати максимум користі від заходу радимо захопити візитівки. 

Кількість учасників обмежена – до 12 осіб, 1 компанія – 1 учасник.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і триває до 16:00 20 липня та може бути закрита заздалегідь за умови відсутності вільних місць.

Якщо ви зареєструвалися та з будь-якої причини не зможете приєднатися до заходу – скасуйте, будь ласка, реєстрацію на сайті або повідомте нас про це листом на електронну адресу [email protected]

Чекаємо на зустріч з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алла Чуприна

Зв'язатись
+380965051311
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: