fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Connects in Dnipro: Goodbye, 2020!

  • Дата: 18/12/2020
  • Час: 10:00 - 11:30
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Connects in Dnipro: Goodbye, 2020!. Дата: 18 грудня2020. Час: 10:00 11:30. Запрошуємо на традиційну зустріч EBA Connects in Dnipro, цього разу - фінальну зустріч 2020 року! Ми зустрінемось, щоб познайомитися, підвести підсумки року,  що минає, поділитися планами на наступний, налагодити та розширити бізнес-звязки з новими та вже старими друзями та знайомими, обмінятись новинами.   Як все відбувається? Кожен з учасників представляє себе та свою компанію, розповідає про свою діяльність, новини, продукти тощо. Зустрічі завжди проходять в дружній атмосфері, цікаво та продуктивно. Це один з найулюбленіших наших форматів!  Кількість учасників обмежена: до 15. 1 компанія - 1 учасник. Реєструйтеся та приєднуйтеся! Чекаємо на зустріч з вами! Формат заходу: онлайн на платформі Zoom.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Марина Даценко. E-mail Dnipro@eba.com.ua. Контактний телефон. 066 127 53 27.

Запрошуємо на традиційну зустріч EBA Connects in Dnipro, цього разу – фінальну зустріч 2020 року! Ми зустрінемось, щоб познайомитися, підвести підсумки року,  що минає, поділитися планами на наступний, налагодити та розширити бізнес-зв’язки з новими та вже старими друзями та знайомими, обмінятись новинами.  

Як все відбувається? Кожен з учасників представляє себе та свою компанію, розповідає про свою діяльність, новини, продукти тощо. Зустрічі завжди проходять в дружній атмосфері, цікаво та продуктивно. Це один з найулюбленіших наших форматів! 

Кількість учасників обмежена: до 15. 1 компанія – 1 учасник.

Реєструйтеся та приєднуйтеся! Чекаємо на зустріч з вами!

Формат заходу: онлайн на платформі Zoom.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Марина Даценко

Зв'язатись
066 127 53 27

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: