fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дія.City Workshop: досвід компаній, які вже стали резидентами

  • Дата: 28/07/2022 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 11:00 - 12:00
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Дія.City Workshop: досвід компаній, які вже стали резидентами. Дата: 28 липня2022. Час: 11:00 12:00. Мова: Українська. Місце проведення: Zoom. Дія.City — це унікальний правовий та податковий простір для IT-компаній в Україні, який був розроблений Міністерством цифрової трансформації України та доопрацьований за допомоги ІТ-спільноти аби викристалізувати такі умови, які дійсно допомагатимуть ІТ-індустрії нарощувати свій потенціал.  Спеціальний режим Дія.City має свої особливості та механізми, і щоб розібратися з усіма нововведеннями компанії-члени ІТ Комітету Асоціації, зокрема EPAM та Luxoft, а також юридичний радник Комітету – Crowe Mikhailenko – на власному досвіді розкажуть про усі тонкощі Дія.City. Воркшоп запланований на 28 липня об 11:00, серед основних питань: Як стати резидентом Дія.City. На що варто звернути увагу при вступі до Дія.City. З якими труднощами можна стикнутися (як юридичними, так і практичними). Особливості умов: оподаткування, гіг-контракти тощо. Q&A сесія з компаніями-резидентами Дія.City та юридичними радниками ІТ Комітету. Зустріч відбудеться онлайн на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Куничак. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380 (67) 111 33 31.

Дія.City — це унікальний правовий та податковий простір для IT-компаній в Україні, який був розроблений Міністерством цифрової трансформації України та доопрацьований за допомоги ІТ-спільноти аби викристалізувати такі умови, які дійсно допомагатимуть ІТ-індустрії нарощувати свій потенціал. 

Спеціальний режим Дія.City має свої особливості та механізми, і щоб розібратися з усіма нововведеннями компанії-члени ІТ Комітету Асоціації, зокрема EPAM та Luxoft, а також юридичний радник Комітету – Crowe Mikhailenko – на власному досвіді розкажуть про усі тонкощі Дія.City.

Воркшоп запланований на 28 липня об 11:00, серед основних питань:

  1. Як стати резидентом Дія.City.
  2. На що варто звернути увагу при вступі до Дія.City.
  3. З якими труднощами можна стикнутися (як юридичними, так і практичними).
  4. Особливості умов: оподаткування, гіг-контракти тощо.
  5. Q&A сесія з компаніями-резидентами Дія.City та юридичними радниками ІТ Комітету.

Зустріч відбудеться онлайн на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Куничак

Зв'язатись
+380 (67) 111 33 31
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: