fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

День інновацій

  • Дата: 15/04/2021 (ЧТ)
  • Мова: українська/англійська з перекладом
  • Час: 11:00 - 13:30
Місце проведення:

Пряма трансляція на Facebook та YouTube

Google Apple Outlook Telegram Bot
  День інновацій. Дата: 15 квітня2021. Час: 11:00 13:30. Мова: українська/англійська з перекладом. Місце проведення: Пряма трансляція на Facebook та YouTube. Нова реальність похитнула усталені правила та закономірності, але не змогла змінити нестримний рух суспільства та бізнесу до інновацій. Навпаки – непередбачуваність та часті зміни прискорили впровадження передових рішень в усіх сферах нашого життя. Що задає темп сучасному прогресу? Яких технологічних проривів очікувати у 2021 році? Як країни, індустрії та компанії вибудовують свою стратегію інноваційного розвитку? Приєднуйтесь до заходу, щоб дізнатися про актуальні тренди та креативні ідеї, які відкривають нові можливості для бізнесу. Ця онлайн зустріч запланована на 15 квітня о 11:00 і буде транслюватися онлайн на сторінках Асоціації в Facebook та YouTube. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами! Головні партнери        Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0672180903.

Нова реальність похитнула усталені правила та закономірності, але не змогла змінити нестримний рух суспільства та бізнесу до інновацій. Навпаки – непередбачуваність та часті зміни прискорили впровадження передових рішень в усіх сферах нашого життя.

Що задає темп сучасному прогресу? Яких технологічних проривів очікувати у 2021 році? Як країни, індустрії та компанії вибудовують свою стратегію інноваційного розвитку? Приєднуйтесь до заходу, щоб дізнатися про актуальні тренди та креативні ідеї, які відкривають нові можливості для бізнесу.

Ця онлайн зустріч запланована на 15 квітня о 11:00 і буде транслюватися онлайн на сторінках Асоціації в Facebook та YouTube.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

Головні партнери

      

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: