fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Візит у компанію «Небесна Криниця»: Виробництво бутильованої води

  • Дата: 24/07/2019 (СР)
  • Мова: російська
  • Час: 13:00 - 16:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

смт. Ворзель (трансфер надається, місце збору: метро Житомирська о 13:00)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Візит у компанію «Небесна Криниця»: Виробництво бутильованої води. Дата: 24 липня2019. Час: 13:00 16:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: смт. Ворзель (трансфер надається, місце збору: метро Житомирська о 13:00). Реєстрація можлива лише для одного представника від компанії! Запорука якості питної води - це екологічно чисте джерело, сучасна система фільтрації, обробки тари, захисту якості та контролю. Компанія «Небесна Криниця» більше 18 років надійно оберігає природну якість води та дбає про комфорт та здоров’я клієнтів. Запрошуємо Вас на екскурсію на наш завод у курортному селищі Ворзель. Ви зможете побачити увесь процес від видобування води з артезіанської свердловини у курорті Ворзель до пакування в екологічну багаторазову тару. Під час екскурсії Ви дізнаєтеся як вода впливає на працездатність персоналу та чому ми маємо економити цінні водні ресурси. Команда EBA Management Development Centre спільно з Небесною криницею запрошують Вас взяти участь у Візиті у компанію «Небесна Криниця»: виробництво бутильованої води. Спікер: Євгенія Кривонос, директор з розвитку компанії «Небесна Криниця» з 2009 року, займається регіональним розвитком, аналізом ринку, КСВ, внутрішній експерт з продукту, маркетингу & PR, ініціатор проведення першої сертифікації НАССР у галузі бутильованої води в Україні. Партнер: Небесна криниця. Цільова аудиторія: керівники компанії, керівники напрямків HR, закупівель, КСВ, PR чи внутрішніх комунікацій. План екскурсії: 13:00 – Виїзд з м. Житомирська. 13:00-14:00 – Приїзд на виробництво в смт. Ворзель. 14:00-15:00 – Екскурсія та коротка лекція про воду. 15:00-15:20 – Сесія запитань-відповідей. 15:20-16:00 – Зворотній трансфер до м. Житомирська. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Євгенія Кривонос. директор з розвитку компанії «Небесна Криниця» з 2009 року, займається регіональним розвитком, аналізом ринку, КСВ, внутрішній експерт з продукту, маркетинг & PR, ініціатор проведення першої сертифікації НАССР у галузі бутильованої води в Україні. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація можлива лише для одного представника від компанії!

Запорука якості питної води – це екологічно чисте джерело, сучасна система фільтрації, обробки тари, захисту якості та контролю. Компанія «Небесна Криниця» більше 18 років надійно оберігає природну якість води та дбає про комфорт та здоров’я клієнтів. Запрошуємо Вас на екскурсію на наш завод у курортному селищі Ворзель. Ви зможете побачити увесь процес від видобування води з артезіанської свердловини у курорті Ворзель до пакування в екологічну багаторазову тару. Під час екскурсії Ви дізнаєтеся як вода впливає на працездатність персоналу та чому ми маємо економити цінні водні ресурси.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Небесною криницею запрошують Вас взяти участь у Візиті у компанію «Небесна Криниця»: виробництво бутильованої води.

Спікер: Євгенія Кривонос, директор з розвитку компанії «Небесна Криниця» з 2009 року, займається регіональним розвитком, аналізом ринку, КСВ, внутрішній експерт з продукту, маркетингу & PR, ініціатор проведення першої сертифікації НАССР у галузі бутильованої води в Україні.

Партнер: Небесна криниця.

Цільова аудиторія: керівники компанії, керівники напрямків HR, закупівель, КСВ, PR чи внутрішніх комунікацій.

План екскурсії:

13:00 – Виїзд з м. Житомирська.

13:00-14:00 – Приїзд на виробництво в смт. Ворзель.

14:00-15:00 – Екскурсія та коротка лекція про воду.

15:00-15:20 – Сесія запитань-відповідей.

15:20-16:00 – Зворотній трансфер до м. Житомирська.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Євгенія Кривонос
директор з розвитку компанії «Небесна Криниця» з 2009 року, займається регіональним розвитком, аналізом ринку, КСВ, внутрішній експерт з продукту, маркетинг & PR, ініціатор проведення першої сертифікації НАССР у галузі бутильованої води в Україні
Євгенія Кривонос

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: