fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-клімат в Україні: можливості та бар’єри для інвестицій

  • Дата: 13/06/2024 (ЧТ)
  • Мова: англійська без перекладу
  • Час: 12:00 - 15:00 CEST
  • Початок реєстраціїоб 11:30 CEST
Місце проведення:

EY office in Berlin (Friedrichstraße 140, 10117 Berlin)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Бізнес-клімат в Україні: можливості та бар’єри для інвестицій. Дата: 13 червня2024. Час: 12:00 15:00. Мова: англійська без перекладу. Початок реєстрації об 11:30 CEST. Місце проведення: EY office in Berlin (Friedrichstraße 140, 10117 Berlin). Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на захід «Бізнес-клімат в Україні: можливості та барєри для інвестицій» за результатами Конференції з відновлення України у Берліні. Цей ексклюзивний захід об’єднає топ-менеджерів, урядовців, представників фінансових інституцій, дипломатів та представників українського, німецького та міжнародного бізнесу. Захід стане доповненням до основного порядку денного Конференції URC 2024 та сфокусується на обговоренні ролі приватного сектору у відновленні, реконструкції та модернізації України. Захід стане платформою для формулювання спільного бачення післявоєнного відновлення України, поточних та довгострокових можливостей для інвестицій та розвитку бізнесу, що виникають у контексті відбудови України, обговорення потенційних викликів та бар’єрів для інвестицій, а також налагодження звязків з потенційними стратегічними партнерами серед бізнес-спільноти. Програма заходу 11:30 – 12:00 Реєстрація та вітальна кава 12:00 – 13:30 Панельна дискусія «Бізнес-клімат в Україні: можливості та барєри для інвестицій» 13:30 – 15:00 Нетворкінг Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Звертаємо вашу увагу, що на цей захід ми запрошуємо одного представника топ-менеджменту від однієї компанії. До зустрічі! Партнер Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 097 979 22 89.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на захід «Бізнес-клімат в Україні: можливості та бар’єри для інвестицій» за результатами Конференції з відновлення України у Берліні. Цей ексклюзивний захід об’єднає топ-менеджерів, урядовців, представників фінансових інституцій, дипломатів та представників українського, німецького та міжнародного бізнесу.

Захід стане доповненням до основного порядку денного Конференції URC 2024 та сфокусується на обговоренні ролі приватного сектору у відновленні, реконструкції та модернізації України.

Захід стане платформою для формулювання спільного бачення післявоєнного відновлення України, поточних та довгострокових можливостей для інвестицій та розвитку бізнесу, що виникають у контексті відбудови України, обговорення потенційних викликів та бар’єрів для інвестицій, а також налагодження зв’язків з потенційними стратегічними партнерами серед бізнес-спільноти.

Програма заходу
11:30 – 12:00
Реєстрація та вітальна кава

12:00 – 13:30
Панельна дискусія
«Бізнес-клімат в Україні: можливості та бар’єри для інвестицій»

13:30 – 15:00
Нетворкінг

Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Звертаємо вашу увагу, що на цей захід ми запрошуємо одного представника топ-менеджменту від однієї компанії.

До зустрічі!

Партнер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+38 097 979 22 89
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: