fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес гра: Пірати забутих островів

 • Дата: 19/06/2019 (СР)
 • Мова: Російська
 • Час: 16:00 - 19:00
 • Внесок:безкоштовно для членів Асоціації
Місце проведення:

офіс Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз, 1А, конференц-зал STEFES)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Бізнес гра: Пірати забутих островів. Дата: 19 червня2019. Час: 16:00 19:00. Мова: Російська. Внесок: безкоштовно для членів Асоціації. Місце проведення: офіс Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз, 1А, конференц-зал STEFES). Реєстрацію закрито! Гра перенесе вас в початок XVII століття в води поблизу архіпелагу Забутих островів. Європейські держави намагаються налагодити торгівлю між Новим і Старим світом, і торгові судна завантажені екзотичними товарами і золотом плавають тут практично беззахисними. У цій грі ви спробуєте себе в ролі піратів, які разом з іншими шукачами пригод прибутку в ці моря за легкою наживою. Під час подорожі кожен отримає свою посаду на судні, і повинен буде допомогти команді досягти головної мети - заробити якомога більше золотих дублонів. Азарт справжнього пригоди чекає Вас серед Забутих островів! Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією BizGames запрошують Вас взяти участь у Бізнес грі: Пірати забутих островів. Бізнес-гра «Пірати забутих островів» створена для прокачування наступних навичок: Командна взаємодія. Гра відбувається дуже динамічно, тому для перемоги Вам необхідно налагодити роботу свого екіпажу і домовиться про співпрацю з іншими піратськими командами. Прийняття рішень. Протягом кожного етапу гри Вам потрібно продумувати стратегію, будувати ефективний маршрут і вирішувати інші складності, без подолання яких неможливо досягти мети. Управління ризиками та ресурсами. В процесі гри Ви постійно повинні стежити за необхідними для подорожі ресурсами, а також реагувати на несподівані події, які піднесе вам море. Партнер: BizGames Цільова аудиторія: HR, керівники департаментів, власники бізнесу, бізнесмени і підприємці. Етапи гри: Нарада всередині команди Прийняття рішень Рух на загальній карті Підведення підсумків.  Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Гра перенесе вас в початок XVII століття в води поблизу архіпелагу Забутих островів. Європейські держави намагаються налагодити торгівлю між Новим і Старим світом, і торгові судна завантажені екзотичними товарами і золотом плавають тут практично беззахисними. У цій грі ви спробуєте себе в ролі піратів, які разом з іншими шукачами пригод прибутку в ці моря за легкою наживою. Під час подорожі кожен отримає свою посаду на судні, і повинен буде допомогти команді досягти головної мети – заробити якомога більше золотих дублонів. Азарт справжнього пригоди чекає Вас серед Забутих островів!

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією BizGames запрошують Вас взяти участь у Бізнес грі: Пірати забутих островів.

Бізнес-гра «Пірати забутих островів» створена для прокачування наступних навичок:

 • Командна взаємодія. Гра відбувається дуже динамічно, тому для перемоги Вам необхідно налагодити роботу свого екіпажу і домовиться про співпрацю з іншими піратськими командами.
 • Прийняття рішень. Протягом кожного етапу гри Вам потрібно продумувати стратегію, будувати ефективний маршрут і вирішувати інші складності, без подолання яких неможливо досягти мети.
 • Управління ризиками та ресурсами. В процесі гри Ви постійно повинні стежити за необхідними для подорожі ресурсами, а також реагувати на несподівані події, які піднесе вам море.

Партнер: BizGames

Цільова аудиторія: HR, керівники департаментів, власники бізнесу, бізнесмени і підприємці.

Етапи гри:

 • Нарада всередині команди
 • Прийняття рішень
 • Рух на загальній карті
 • Підведення підсумків.

 Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Звіт та фотогалерея

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: