fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-гра: Ігрофікація для бізнесу як людиноцентрична технологія продуктивності

  • Дата: 31/01/2024 (СР)
  • Мова: українська
  • Час: 17:00 - 18:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Forum Business City, Київ, вул. Пимоненка 13

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Бізнес-гра: Ігрофікація для бізнесу як людиноцентрична технологія продуктивності. Дата: 31 січня2024. Час: 17:00 18:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Forum Business City, Київ, вул. Пимоненка 13. Ігрофікація (гейміфікація) - це використання елементів гри чи технологій ігрового дизайну в неігровому контексті; комплекс мотиваційних управлінських технік, ігрових методик, що використовуються в неігрових ситуаціях. В програмі зустрічі: Одна чверть часу зустрічі – обговорюємо, фіксуємо сенси про роль ігрофікації в бізнесі;  три чверті часу – граємо. Модератор: Ольга Машталер, ігротехнік, ведуча управлінських рефлексивних ігор та ділових ігор, фасилітатора, Master ToP fasilitator, авторка і ведуча навчальних програм з креативного менеджменту; співавторка руху е4е: підприємці для підприємців; мама е4еBusinessCamp. Питання для обговорення: Згадаємо головне про природу гри та відомі кожній людині властивості гри. Проведемо мікро-дискусію про користь ігрового мислення для бізнес-рішень. Замислимось про відповідність станів у грі і в робочому процесі. Зацікавленість, здивування, задоволення, розуміння, сила, врівноваженість – стадії гри. А як у бізнесі. Пограємо в експрес-варіант гри «Злітай». «Злітай» - ділова гра, що сприяє включенню креативного, критичного, системного та стратегічного мислення для пошуку відповіді на поточні задачу, питання, виклик. В короткій версії гри ви використаєте 4-5  ідей та інструментів (із 127 наявних в грі) та отримаєте можливість прокачати важливе для гравця питання, ідею, тему, щоб злетіти - створити wow-відповідь, свіжу ідею, збагатити продукт чи послугу. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ольга Машталер. Ігротехнік, ведуча управлінських рефлексивних ігор та ділових ігор, фасилітатора, Master ToP fasilitator, авторка і ведуча навчальних програм з креативного менеджменту; співавторка руху е4е: підприємці для підприємців; мама е4еBusinessCamp. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Ігрофікація (гейміфікація) – це використання елементів гри чи технологій ігрового дизайну в неігровому контексті; комплекс мотиваційних управлінських технік, ігрових методик, що використовуються в неігрових ситуаціях. В програмі зустрічі: Одна чверть часу зустрічі – обговорюємо, фіксуємо сенси про роль ігрофікації в бізнесі;  три чверті часу – граємо.

Модератор: Ольга Машталер, ігротехнік, ведуча управлінських рефлексивних ігор та ділових ігор, фасилітатора, Master ToP fasilitator, авторка і ведуча навчальних програм з креативного менеджменту; співавторка руху е4е: підприємці для підприємців; мама е4еBusinessCamp.

Питання для обговорення:

  • Згадаємо головне про природу гри та відомі кожній людині властивості гри.
  • Проведемо мікро-дискусію про користь ігрового мислення для бізнес-рішень.
  • Замислимось про відповідність станів у грі і в робочому процесі. Зацікавленість, здивування, задоволення, розуміння, сила, врівноваженість – стадії гри. А як у бізнесі.
  • Пограємо в експрес-варіант гри «Злітай».

«Злітай» – ділова гра, що сприяє включенню креативного, критичного, системного та стратегічного мислення для пошуку відповіді на поточні задачу, питання, виклик. В короткій версії гри ви використаєте 4-5  ідей та інструментів (із 127 наявних в грі) та отримаєте можливість прокачати важливе для гравця питання, ідею, тему, щоб злетіти – створити wow-відповідь, свіжу ідею, збагатити продукт чи послугу.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ольга Машталер
Ігротехнік, ведуча управлінських рефлексивних ігор та ділових ігор, фасилітатора, Master ToP fasilitator, авторка і ведуча навчальних програм з креативного менеджменту; співавторка руху е4е: підприємці для підприємців; мама е4еBusinessCamp
Ольга Машталер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: