fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-гра: Домовитись можна про все

  • Дата: 05/12/2018 (СР)
  • Мова: Російська
  • Час: 10:00 - 13:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Андріївський узвіз 1А, Офіс ЕВА

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Бізнес-гра: Домовитись можна про все. Дата: 05 грудня2018. Час: 10:00 13:00. Мова: Російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Андріївський узвіз 1А, Офіс ЕВА. Реєстрацію закрито! Подобається це вам чи ні, але ви – сторона у переговорах. Переговори – життєва реальність. Кожного дня ми про щось домовляємось: про ціну на будинок, про підвищення зарплати, про умови контракту на постачання продукції тощо. Хоча переговори і відбуваються щоденно, вміло вести їх непросто. Звичайні стратегії переговорів часто залишають людей незадоволеними, виснаженими або й відчуженими. Але є інший шлях - це набуття навичків переговорів в інтрерактивній формі під час бізнес-гри. EBA Management Development Centre team разом з Бізнес Конструктор  запрошують Вас взяти участь у  Бізнес грі: Домовитись можна про все. Тренер: Антон Каспірович - керівник консалтингової компанії «Бізнес-Конструктор», експерт програми «Топ-менеджер». За останні 4 роки взяв участь у більш ніж 100 консалтингових проектах з систематизації малого та середнього бізнесу в Україні, Чехії, Казахстані та Узбекистані. Партнер: Бізнес Конструктор. Цільова аудиторія: власники бізнесу, менеджери всіх рівнів,  керівники, що мають вплив на прийняття стратегічних ришень в бізнесі. Теми для обговорення Поняття «стейкхолдерів» в бізнесі. Різниця в типових формах коммунікациї між групамі «стейкхолдерів» в бізнесі (власники, управлінці, співробітники). Типові сценарії та помилки внутрішньої бізнес-коммунікації. Чи можливе win-win рішення у внутрішньому бізнес-конфлікті та що для цього необхідно. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Тренери. Антон Каспірович. керівник консалтингової компанії «Бізнес-Конструктор», експерт програми «Топ-менеджер». За останні 4 роки взяв участь у більш ніж 100 консалтингових проектах з систематизації малого та середнього бізнесу в Україні, Чехії, Казахстані та Узбекистані. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Подобається це вам чи ні, але ви – сторона у переговорах. Переговори – життєва реальність. Кожного дня ми про щось домовляємось: про ціну на будинок, про підвищення зарплати, про умови контракту на постачання продукції тощо. Хоча переговори і відбуваються щоденно, вміло вести їх непросто. Звичайні стратегії переговорів часто залишають людей незадоволеними, виснаженими або й відчуженими. Але є інший шлях – це набуття навичків переговорів в інтрерактивній формі під час бізнес-гри.

EBA Management Development Centre team разом з Бізнес Конструктор  запрошують Вас взяти участь у  Бізнес грі: Домовитись можна про все.

Тренер: Антон Каспірович – керівник консалтингової компанії «Бізнес-Конструктор», експерт програми «Топ-менеджер». За останні 4 роки взяв участь у більш ніж 100 консалтингових проектах з систематизації малого та середнього бізнесу в Україні, Чехії, Казахстані та Узбекистані.

Партнер: Бізнес Конструктор.

Цільова аудиторія: власники бізнесу, менеджери всіх рівнів,  керівники, що мають вплив на прийняття стратегічних ришень в бізнесі.

Теми для обговорення

  • Поняття «стейкхолдерів» в бізнесі.
  • Різниця в типових формах коммунікациї між групамі «стейкхолдерів» в бізнесі (власники, управлінці, співробітники).
  • Типові сценарії та помилки внутрішньої бізнес-коммунікації.
  • Чи можливе win-win рішення у внутрішньому бізнес-конфлікті та що для цього необхідно.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Тренери

1 / 1
Антон Каспірович
керівник консалтингової компанії «Бізнес-Конструктор», експерт програми «Топ-менеджер». За останні 4 роки взяв участь у більш ніж 100 консалтингових проектах з систематизації малого та середнього бізнесу в Україні, Чехії, Казахстані та Узбекистані
Антон Каспірович

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: