fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АгроДіалоги: Виклики та Можливості для України

  • Дата: 04/04/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська (з перекладом)
  • Час: 16:00 - 17:30
  • Початок реєстраціїо 15:30
Місце проведення:

Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5)

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  АгроДіалоги: Виклики та Можливості для України. Дата: 04 квітня2024. Час: 16:00 17:30. Мова: українська (з перекладом). Початок реєстрації о 15:30. Місце проведення: Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5). Реєстрація офлайн закрита! Аграрна галузь залишається однією з найбільш інвестиційно привабливих навіть в умовах війни. Тож щоб більш детально обговорити її потенціал, Європейська Бізнес Асоціація проведе спеціальний захід, присвячений поточному стану та майбутнім перспективам агропродовольчого сектору України. Захід відбудеться 4 квітня о 16:00 за київським часом і обєднає ключових гравців галузі, представників органів державної влади та експертів, щоб обговорити виклики та можливості українського сільського господарства на шляху до вступу України в ЄС, зокрема в контексті війни, що триває. Основні питання для обговорення: Виклики та зміни, які необхідно здійснити аграрному сектору в рамках підготовки до членства в ЄС; Майбутнє агрологістики та її вплив на український аграрний експорт; Нові опції фінансування та страхування для розширення можливостей українського агробізнесу; Розмінування сільськогосподарських земель та його роль у гарантуванні продовольчої безпеки. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Будь ласка, зверніть увагу, що лише члени EBA та GB4U запрошені взяти участь у заході. Якщо ви ще не є учасником, зв’яжіться з нашою командою розвитку бізнесу [email protected]. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Реєстрація офлайн закрита!

Аграрна галузь залишається однією з найбільш інвестиційно привабливих навіть в умовах війни. Тож щоб більш детально обговорити її потенціал, Європейська Бізнес Асоціація проведе спеціальний захід, присвячений поточному стану та майбутнім перспективам агропродовольчого сектору України. Захід відбудеться 4 квітня о 16:00 за київським часом і об’єднає ключових гравців галузі, представників органів державної влади та експертів, щоб обговорити виклики та можливості українського сільського господарства на шляху до вступу України в ЄС, зокрема в контексті війни, що триває.

Основні питання для обговорення:

  • Виклики та зміни, які необхідно здійснити аграрному сектору в рамках підготовки до членства в ЄС;
  • Майбутнє агрологістики та її вплив на український аграрний експорт;
  • Нові опції фінансування та страхування для розширення можливостей українського агробізнесу;
  • Розмінування сільськогосподарських земель та його роль у гарантуванні продовольчої безпеки.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Будь ласка, зверніть увагу, що лише члени EBA та GB4U запрошені взяти участь у заході. Якщо ви ще не є учасником, зв’яжіться з нашою командою розвитку бізнесу [email protected].

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: