fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

7 навичок ефективного GR спеціаліста. Сесія 7. Правильне судження

 • Дата: 26/06/2018 (ВТ)
 • Мова: Українська
 • Час: 17:00 - 19:00
 • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

ЦЕХаб, вул. Хрещатик 29 (2-й поверх "Цитрус")

Google Apple Outlook Telegram Bot
  7 навичок ефективного GR спеціаліста. Сесія 7. Правильне судження. Дата: 26 червня2018. Час: 17:00 19:00. Мова: Українська. Квиток: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: ЦЕХаб, вул. Хрещатик 29 (2-й поверх Цитрус). EBA Management Development Centre разом з партнерами запускає новий проект “7 навичок ефективного GR спеціаліста”. Це унікальний проект, який охоплює основні навички, необхідні для хорошого GR фахівця. Якщо ви хочете стати досвідченими в тому, що ви робите і дізнатися, як це зробити напряму від кращих спеціалістів в своїй сфері, це саме для вас. Мета проекту полягає в тому, щоб забезпечити вас набором професійних навичок GR фахівців. Проект складається з 7 сесій, що проводяться 7-ма різними спікерами, які діляться прикладами з їхнього досвіду та інтерактивних обговорень з модерацією Світлани Михайловської, заступника директора з питань лобінгу Європейської Бізнес Асоціації. Презентація триває до 30 хвилин і включає реальні кейси та удосконалення GR майстерності з 4-х різних точок зору: діагност, аналітик, стратег і тактик, а також містить ідею, яку варто поширювати. Спікер:  Марина Бучма -директор по роботі з органами державної влади у фармацевтичній компанії «Тева Україна», має широкий досвід роботи у сфері корпоративних питань, зв’язків з громадськістю, соціальної відповідальності та стратегічних комунікацій у фармацевтичній галузі та у неурядових організаціях. До того, як приєднатись до «Тева» у 2016 році, Марина працювала у компанії GSK та у EBA. Модератор: Світлана Михайловська. Цільова аудиторія: GR спеціалісти. Керівники компаній та організацій, які прагнуть встановити прямі контакти з державними посадовими особами та бути успішними в адвокації бізнес-інтересів. Фахівці з зовнішніх комунікацій. Спеціалісти з корпоративних комунікацій. Адвокати (внутрішні, консультанти), які прагнуть змінити регуляторне середовище, щоб полегшити процес ведення бізнесу в Україні. Політологи, які зацікавлені в переміщенні України до дерегуляції та європейської інтеграції в рамках вдосконалення ділового клімату в країні. Фахівці з звязків із громадськістю. Питання для обговорення: Невловима якість, яка дозволяє GR спеціалістам/лобістам формувати більшість або всі елементи в успішну стратегію; Правильне лобінгове судження як функція готовності, творчого вирішення проблем, міцних комунікативних навичок. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Марина Бучма. Директор по роботі з органами державної влади у фармацевтичній компанії «Тева Україна». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Маряна Хоміцька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

EBA Management Development Centre разом з партнерами запускає новий проект “7 навичок ефективного GR спеціаліста”. Це унікальний проект, який охоплює основні навички, необхідні для хорошого GR фахівця. Якщо ви хочете стати досвідченими в тому, що ви робите і дізнатися, як це зробити напряму від кращих спеціалістів в своїй сфері, це саме для вас.

Мета проекту полягає в тому, щоб забезпечити вас набором професійних навичок GR фахівців. Проект складається з 7 сесій, що проводяться 7-ма різними спікерами, які діляться прикладами з їхнього досвіду та інтерактивних обговорень з модерацією Світлани Михайловської, заступника директора з питань лобінгу Європейської Бізнес Асоціації. Презентація триває до 30 хвилин і включає реальні кейси та удосконалення GR майстерності з 4-х різних точок зору: діагност, аналітик, стратег і тактик, а також містить ідею, яку варто поширювати.

Спікер:  Марина Бучма -директор по роботі з органами державної влади у фармацевтичній компанії «Тева Україна», має широкий досвід роботи у сфері корпоративних питань, зв’язків з громадськістю, соціальної відповідальності та стратегічних комунікацій у фармацевтичній галузі та у неурядових організаціях. До того, як приєднатись до «Тева» у 2016 році, Марина працювала у компанії GSK та у EBA.

Модератор: Світлана Михайловська.

Цільова аудиторія:

 • GR спеціалісти.
 • Керівники компаній та організацій, які прагнуть встановити прямі контакти з державними посадовими особами та бути успішними в адвокації бізнес-інтересів.
 • Фахівці з зовнішніх комунікацій. Спеціалісти з корпоративних комунікацій.
 • Адвокати (внутрішні, консультанти), які прагнуть змінити регуляторне середовище, щоб полегшити процес ведення бізнесу в Україні.
 • Політологи, які зацікавлені в переміщенні України до дерегуляції та європейської інтеграції в рамках вдосконалення ділового клімату в країні.
 • Фахівці з зв’язків із громадськістю.

Питання для обговорення:

 • Невловима якість, яка дозволяє GR спеціалістам/лобістам формувати більшість або всі елементи в успішну стратегію;
 • Правильне лобінгове судження як функція готовності, творчого вирішення проблем, міцних комунікативних навичок.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Марина Бучма
Директор по роботі з органами державної влади у фармацевтичній компанії «Тева Україна»
Марина Бучма

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Мар'яна Хоміцька

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: