fbpx

ЕВА запускає трекінг ініціатив з адвокації

20/ 02/ 2020
  Європейська Бізнес Асоціація постійно працює над вдосконаленням існуючих та впровадженням нових сервісів, аби робити ваше членство в Асоціації ще більш зручним та комфортним. Так, щоб зробити навігацію адвокаційною діяльністю спільноти ще більш зручною, швидкою та практичною, ЕВА запускає трекінг ініціатив з адвокації для компаній-членів. Відсьогодні є можливість: відслідковувати статус ініціатив; отримувати сповіщення на електронну адресу про будь-які зміни в ініціативах відповідного комітету; відслідковувати хронологію виконаної роботи. Аби відтестувати систему трекінгу, необхідно увійти до персонального кабінету на сайті Асоціації та обрати розділ Лобінгові ініціативи або ж створити персональний кабінет, якщо такого ще немає. У разі виникнення питань щодо системи, будь ласка, пишіть на електронну адресу Oleksandra.Semen@eba.com.ua Ми раді робити ваше членство в ЕВА ще більш комфортним, а сервіси – швидшими!

Європейська Бізнес Асоціація постійно працює над вдосконаленням існуючих та впровадженням нових сервісів, аби робити ваше членство в Асоціації ще більш зручним та комфортним.

Так, щоб зробити навігацію адвокаційною діяльністю спільноти ще більш зручною, швидкою та практичною, ЕВА запускає трекінг ініціатив з адвокації для компаній-членів.

Відсьогодні є можливість:

  • відслідковувати статус ініціатив;
  • отримувати сповіщення на електронну адресу про будь-які зміни в ініціативах відповідного комітету;
  • відслідковувати хронологію виконаної роботи.

Аби відтестувати систему трекінгу, необхідно увійти до персонального кабінету на сайті Асоціації та обрати розділ “Лобінгові ініціативи” або ж створити персональний кабінет, якщо такого ще немає.

У разі виникнення питань щодо системи, будь ласка, пишіть на електронну адресу Oleksandra.Semen@eba.com.ua

Ми раді робити ваше членство в ЕВА ще більш комфортним, а сервіси – швидшими!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: