fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА запускає платформу, яка допоможе бізнесу переробляти тару із ЗЗР 

02/ 07/ 2021
  Європейська Бізнес Асоціація інформує про запуск онлайн платформи «Агро Варта».   Марина Шимкус. Координатор Підкомітету поводження з тарою з-під ЗЗР Агрохімічного комітету ЕВА. Ми крокуємо в одному напрямку з трендами діджиталізації та екологізації, тому для нас було важливо зробити інструмент, який допоможе користувачам ЗЗР з легкістю повідомити про наявну використану тару, не переймаючись питаннями, де знайти компанію, яка має ліцензію на поводження з небезпечними відходами, як організувати збір, логістику і переробку, тощо. Тож ми дуже раді представити цей проєкт. Нагадаємо, що наприкінці 2020 року компанії-виробники та імпортери засобів захисту рослин ТОВ АДАМА УКРАЇНА, ТОВ БАСФ Т.О.В, ТОВ БАЙЄР, ТОВ ФМС УКРАЇНА, ТОВ НУФАРМ УКРАЇНА, ТОВ САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН, ТОВ СИНГЕНТА, ТОВ ЮПЛ УКРАЇНА на базі Європейської Бізнес Асоціації розпочали проєкт «Агро Варта». Проєкт відбувається за підтримки Міністерства економіки України, Міністерства аграрної політики та продовольства, Державної служби України з питань безпечності харчової продукції та захисту прав споживачів.  Онлайн платформа передбачає багато корисних опцій, наприклад, користувач може з телефону відмітити геолокацію місця збору тари, або за бажанням надати детальну інформацію по типах препаратів, що використовувались, - для цього система містить каталоги даних усіх виробників. В той же час компанія-ліцензіат зможе групувати замовлення, що дозволить вдосконалювати логістичні маршрути та оперативно обробляти заявки на збір тари.  На сайті платформи розміщені:  інструкція з користування системою телефон гарячої лінії, куди ви можете зателефонувати, якщо у вас виникають труднощі з оформленням заявки форма зворотного зв’язку. Проєкт упевнено крокує до досягнення мети: підвищення ефективності поводження з використаною тарою з-під засобів захисту рослин, а також запровадження культури відповідального поводження з такою тарою. З нетерпінням чекаємо на ваші заявки!  Як повідомити про здачу тари на сайті “Агро Варта”;  авторизуватись за допомогою мобільного телефону в системі; оформити коротку заявку, зазначивши, скільки та який тип тари ви маєте. отримати повідомлення коли та який транспортний засіб приїде забирати використану тару; здати тару.

Європейська Бізнес Асоціація інформує про запуск онлайн платформи «Агро Варта» 

Марина Шимкус Координатор Підкомітету поводження з тарою з-під ЗЗР Агрохімічного комітету ЕВА
Ми крокуємо в одному напрямку з трендами діджиталізації та екологізації, тому для нас було важливо зробити інструмент, який допоможе користувачам ЗЗР з легкістю повідомити про наявну використану тару, не переймаючись питаннями, де знайти компанію, яка має ліцензію на поводження з небезпечними відходами, як організувати збір, логістику і переробку, тощо. Тож ми дуже раді представити цей проєкт.

Нагадаємо, що наприкінці 2020 року компанії-виробники та імпортери засобів захисту рослин ТОВ “АДАМА УКРАЇНА”, ТОВ “БАСФ Т.О.В”, ТОВ “БАЙЄР”, ТОВ “ФМС УКРАЇНА”, ТОВ “НУФАРМ УКРАЇНА”, ТОВ “САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН”, ТОВ “СИНГЕНТА”, ТОВ “ЮПЛ УКРАЇНА” на базі Європейської Бізнес Асоціації розпочали проєкт «Агро Варта». Проєкт відбувається за підтримки Міністерства економіки України, Міністерства аграрної політики та продовольства, Державної служби України з питань безпечності харчової продукції та захисту прав споживачів. 

Онлайн платформа передбачає багато корисних опцій, наприклад, користувач може з телефону відмітити геолокацію місця збору тари, або за бажанням надати детальну інформацію по типах препаратів, що використовувались, – для цього система містить каталоги даних усіх виробників. В той же час компанія-ліцензіат зможе групувати замовлення, що дозволить вдосконалювати логістичні маршрути та оперативно обробляти заявки на збір тари. 

На сайті платформи розміщені: 

  • інструкція з користування системою
  • телефон гарячої лінії, куди ви можете зателефонувати, якщо у вас виникають труднощі з оформленням заявки
  • форма зворотного зв’язку.

Проєкт упевнено крокує до досягнення мети: підвищення ефективності поводження з використаною тарою з-під засобів захисту рослин, а також запровадження культури відповідального поводження з такою тарою. З нетерпінням чекаємо на ваші заявки! 

Як повідомити про здачу тари на сайті “Агро Варта”; 

  • авторизуватись за допомогою мобільного телефону в системі;
  • оформити коротку заявку, зазначивши, скільки та який тип тари ви маєте.
  • отримати повідомлення коли та який транспортний засіб приїде забирати використану тару;
  • здати тару.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: