fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА запускає напрям судового захисту бізнесу

21/ 12/ 2023
  Європейська Бізнес Асоціація запускає напрям судового захисту бізнесу в рамках Комітету безпеки та захисту бізнесу. Так, даний напрям утворений задля об’єднання адвокатів, юристів та інших фахівців для спрямування зусиль у розробку пропозицій щодо становлення системи верховенства права в країні, покращення якості та ефективності роботи судової системи, забезпечення захисту бізнесу в разі виникнення питань будь-якої складності у різних індустріях бізнесу в рамках судового захисту. Зокрема, сфера діяльності напряму охоплюватиме захист бізнесу та його власників у таких напрямах як судове та позасудове урегулювання спорів, банкрутства, адміністративні процедури та оскарження, захист власності та корпоративні конфлікти тощо. Питання верховенства права, ефективності, чесності та прозорості, зокрема, судових процесів є вкрай важливими для країни. Це, власне, та цеглина у фундаменті, відсутність якої може сприяти і руйнуванню всієї будівлі. Тож ми в ЕВА вирішили запустити цей напрям, аби не лише підтримати бізнес та сприяти захисту його законних інтересів, але і від імені бізнесу напрацювати та надати конкретні пропозиції до влади – як можна зрушити дані питання із завмерлого положення. Адже відсутність верховенства права важкість віднайдення справедливості у судових та позасудових процесах, або тривалість таких процесів довжиною в роки не лише негативно впливають на вже працюючий бізнес в країні, але і на потенційних інвесторів, які розглядають варіанти співпраці, або й інвестування в Україну. Тому, запрошуємо зацікавлені компанії доєднуватись до Напряму судового захисту бізнесу, аби разом та системно робити свій внесок у розвиток верховенства права. Більше деталей про умови участі можна дізнатись у координатора напрямку – Дмитра Кирилюка [email protected]

Європейська Бізнес Асоціація запускає напрям судового захисту бізнесу в рамках Комітету безпеки та захисту бізнесу. Так, даний напрям утворений задля обєднання адвокатів, юристів та інших фахівців для спрямування зусиль у розробку пропозицій щодо становлення системи верховенства права в країні, покращення якості та ефективності роботи судової системи, забезпечення захисту бізнесу в разі виникнення питань будьякої складності у різних індустріях бізнесу в рамках судового захисту.

Зокрема, сфера діяльності напряму охоплюватиме захист бізнесу та його власників у таких напрямах як судове та позасудове урегулювання спорів, банкрутства, адміністративні процедури та оскарження, захист власності та корпоративні конфлікти тощо.

Питання верховенства права, ефективності, чесності та прозорості, зокрема, судових процесів є вкрай важливими для країни. Це, власне, та цеглина у фундаменті, відсутність якої може сприяти і руйнуванню всієї будівлі. Тож ми в ЕВА вирішили запустити цей напрям, аби не лише підтримати бізнес та сприяти захисту його законних інтересів, але і від імені бізнесу напрацювати та надати конкретні пропозиції до влади – як можна зрушити дані питання із завмерлого положення. Адже відсутність верховенства права важкість віднайдення справедливості у судових та позасудових процесах, або тривалість таких процесів довжиною в роки не лише негативно впливають на вже працюючий бізнес в країні, але і на потенційних інвесторів, які розглядають варіанти співпраці, або й інвестування в Україну.

Тому, запрошуємо зацікавлені компанії доєднуватись до Напряму судового захисту бізнесу, аби разом та системно робити свій внесок у розвиток верховенства права.

Більше деталей про умови участі можна дізнатись у координатора напрямку – Дмитра Кирилюка [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: