fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА запрошує підприємців до програми міжнародного обміну

04/ 04/ 2022
  Проєкт Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації запрошує підприємців, які наразі перебувають в Україні або за межами країни долучитися до Європейської програми — Erasmus Programme for Young Entrepreneurs, основна мета якої — міжкультурний обмін підприємцями та шанс перейняти досвід у європейських колег в європейських компаніях. Хто ж може взяти участь? - Діючі підприємці з досвідом діяльності до 3-х років.  - Колеги, що планують відкривати/розпочати свій бізнес.  Знання англійської мови є обов’язковою умовою. Для участі немає жодних вікових обмежень. Головне — це прагнення розвивати свою власну справу. Обмін досвідом відбувається під час перебування українського підприємця на стажуванні в компанії у досвідченого європейського підприємця в одній з країн Європи, яка бере участь у програмі. Такий обмін досвідом допомагає підприємцю здобути практичні навички для управління фірмою, вивчати нові ринки, а також налагодити ділові відносини з іноземними партнерами та інвесторами. Програмою передбачено, що 75% витрат всього стажування покриває ЄС на щомісячній основі, тобто оплачується грантом, а 25% витрат підприємець бере на себе самостійно. Сума по кожній країні різна та залежить від прожиткового мінімуму тієї чи іншої країни. Підприємці можуть перебувати на стажуванні за кордоном від 1 до 3 місяців. Термін оговорюється з приймаючою стороною в Європі та з організацією-посередником в Україні. Більше того, в період війни в Україні програма набула нового формату — наразі підприємці також матимуть можливість обмінюватись досвідом, знаннями та інноваціями на відстані, не виїжджаючи закордон, тобто в онлайн форматі. Термін онлайн обмінів триває від 1 до 3 місяців та є безкоштовним для підприємців (не оплачується грантом ЄС). Подати заявку. У разі виникнення додаткових питань, пишіть на електронну адресу менеджера проекту Unlimit Ukraine, Олени Еро: Olena.Ayrault@eba.com.ua.  

Проєкт Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації запрошує підприємців, які наразі перебувають в Україні або за межами країни долучитися до Європейської програми — Erasmus Programme for Young Entrepreneurs, основна мета якої — міжкультурний обмін підприємцями та шанс перейняти досвід у європейських колег в європейських компаніях.

Хто ж може взяти участь?

– Діючі підприємці з досвідом діяльності до 3-х років.

 – Колеги, що планують відкривати/розпочати свій бізнес.

 Знання англійської мови є обов’язковою умовою.

Для участі немає жодних вікових обмежень. Головне — це прагнення розвивати свою власну справу.

Обмін досвідом відбувається під час перебування українського підприємця на стажуванні в компанії у досвідченого європейського підприємця в одній з країн Європи, яка бере участь у програмі. Такий обмін досвідом допомагає підприємцю здобути практичні навички для управління фірмою, вивчати нові ринки, а також налагодити ділові відносини з іноземними партнерами та інвесторами.

Програмою передбачено, що 75% витрат всього стажування покриває ЄС на щомісячній основі, тобто оплачується грантом, а 25% витрат підприємець бере на себе самостійно. Сума по кожній країні різна та залежить від прожиткового мінімуму тієї чи іншої країни. Підприємці можуть перебувати на стажуванні за кордоном від 1 до 3 місяців. Термін оговорюється з приймаючою стороною в Європі та з організацією-посередником в Україні.

Більше того, в період війни в Україні програма набула нового формату — наразі підприємці також матимуть можливість обмінюватись досвідом, знаннями та інноваціями на відстані, не виїжджаючи закордон, тобто в онлайн форматі. Термін онлайн обмінів триває від 1 до 3 місяців та є безкоштовним для підприємців (не оплачується грантом ЄС).

Подати заявку

У разі виникнення додаткових питань, пишіть на електронну адресу менеджера проекту Unlimit Ukraine, Олени Еро: Olena.Ayrault@eba.com.ua.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: