fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА Welcome Coffee в Дніпрі

21/ 12/ 2017
    У середу, 20 грудня, відбулась остання в цьому році зустріч формату «Запрошуємо на каву». В останні передноворічні дні ми зібрались, аби привітати нових членів Асоціації у Дніпрі. На зустрічі були присутні представники різних галузей. У дуже теплій та приємній атмосфері, гості мали унікальну можливість пригоститись органічними смаколиками від нашої нової компанії-члена «Vita Natura» та за чашкою кави познайомитись один з одним. Під час презентації гостей ознайомили з Європейською Бізнес Асоціацією, її основними досягненнями та напрямками діяльності, а також представили Експортний Help Desk. Европейська бізнес Асоціація дуже вдячна всім хто був присутнім на зустрічі, а також партнерам заходу @UCC, @Pepcico, @Vita Natura та @Parle за гостинність.
01/

 

У середу, 20 грудня, відбулась остання в цьому році зустріч формату «Запрошуємо на каву». В останні передноворічні дні ми зібрались, аби привітати нових членів Асоціації у Дніпрі. На зустрічі були присутні представники різних галузей.

У дуже теплій та приємній атмосфері, гості мали унікальну можливість пригоститись органічними смаколиками від нашої нової компанії-члена «Vita Natura» та за чашкою кави познайомитись один з одним. Під час презентації гостей ознайомили з Європейською Бізнес Асоціацією, її основними досягненнями та напрямками діяльності, а також представили Експортний Help Desk.

Европейська бізнес Асоціація дуже вдячна всім хто був присутнім на зустрічі, а також партнерам заходу @UCC, @Pepcico, @Vita Natura та @Parle за гостинність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: