fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА вітає прийняття закону про неповернення банків

13/ 05/ 2020
  Сьогодні Верховна Рада ухвалила законопроєкт про банки (№2571-д Про внесення змін до законів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності) у другому читанні. Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Це важливий крок для забезпечення економічної стабільності та прозорості в країні. Крім того, продовження підтримки з боку МВФ та інших міжнародних партнерів. Ажіотаж до законопроєкту був шаленим. На його прийняття спільнота з нетерпіння очікувала протягом кількох місяців. Тож врешті дякуємо народним обранцям, що активізувались та зробили цей важливий крок, хоча, темп міг бути і швидшим, враховуючи важливість документу. Так, його прийняття гарантуватиме невідворотність виведення банків з ринку, змінить процедуру оскарження рішень регулятора та інших уповноважених органів у процесі виведення банків, чітко визначатиме передумови та процедуру отримання компенсації колишніми власниками, удосконалить процедуру прийняття рішень Нацбанком. Водночас, сподіваємось, найближчим часом документ буде підписано Президентом України. Нагадаємо, банківський законопроєкт №2571-д був ухвалений депутатами у першому читанні ще 30 березня. 11 квітня Європейська Бізнес Асоціації звернулась до Верховної ради із закликом ухвалити законопроєкт про неповернення банків.

Сьогодні Верховна Рада ухвалила законопроєкт про банки (№2571-д “Про внесення змін до законів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності”) у другому читанні.

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Це важливий крок для забезпечення економічної стабільності та прозорості в країні. Крім того, продовження підтримки з боку МВФ та інших міжнародних партнерів. Ажіотаж до законопроєкту був шаленим. На його прийняття спільнота з нетерпіння очікувала протягом кількох місяців. Тож врешті дякуємо народним обранцям, що активізувались та зробили цей важливий крок, хоча, темп міг бути і швидшим, враховуючи важливість документу.

Так, його прийняття гарантуватиме невідворотність виведення банків з ринку, змінить процедуру оскарження рішень регулятора та інших уповноважених органів у процесі виведення банків, чітко визначатиме передумови та процедуру отримання компенсації колишніми власниками, удосконалить процедуру прийняття рішень Нацбанком.

Водночас, сподіваємось, найближчим часом документ буде підписано Президентом України.

Нагадаємо, банківський законопроєкт №2571-д був ухвалений депутатами у першому читанні ще 30 березня. 11 квітня Європейська Бізнес Асоціації звернулась до Верховної ради із закликом ухвалити законопроєкт про неповернення банків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: