fbpx

ЕВА вітає початок діалогу Президента України з найбільшими виробниками тютюнових виробів 

07/ 11/ 2019
  7 листопада 2019 року відбулась зустріч керівників чотирьох найбільших тютюнових компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації, які є одними з найбільших платників податків сфери, із Президентом України Володимиром Зеленським. Основною темою зустрічі була ініціатива законодавчого регулювання торговельної націнки на сигарети та потенційні негативні наслідки в разі підписання цього законопроєкту Президентом.    Так, темами зустрічі були оподаткування тютюнових виробів, координація боротьби з нелегальною торгівлею та нещодавні регуляторні ініціативи. Основною ж темою для обговорення став Проєкт Закону №1049 та поправка №8 в його тексті стосовно запровадження фіксованої торговельної націнки на сигарети. Європейська Бізнес Асоціація надсилала Президенту України відкритий лист із проханням не підписувати даний Проект Закону, адже положення, які містить документ, носять дискримінаційний характер та порушують принципи вільної торгівлі.    Варто зауважити, що дана зустріч стала початком нового, якісного та конструктивного діалогу між бізнесом та владою в контексті тютюнової галузі. Результатом такого діалогу мають стати більш передбачувані правила гри як для існуючих суб’єктів підприємництва в Україні, так і для потенційних інвесторів, забезпечення можливостей для розвитку виробництва тютюнових компаній та перспектив створення нових робочих місць, збільшення експорту тютюнової продукції. Учасники зустрічі погодилися продовжити обговорення конкретних питань в спеціально створених робочих групах, які будуть оголошені найближчим часом.    Європейська Бізнес Асоціація дякує Президенту України Володимиру Зеленському за готовність до діалогу та бажання чути бізнес. Сподіваємось, зобов’язання, взяті на себе всіма сторонами під час цієї зустрічі, будуть втілені в життя найближчим часом.    У заході взяли участь: 1)   Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації 2)   Міхаліс Александракіс – генеральний директор Філіп Морріс Україна, Кавказ і Молдова; 3)   Саймон Уелфорд – генеральний директор групи Бритіш Американ Тобако Україна; 4)   Пол Холловей – генеральний директор JTI Україна; 5)   Растіслав Чернак – генеральний директор Імперіал Тобакко в Україні.
7 листопада 2019 року відбулась зустріч керівників чотирьох найбільших тютюнових компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації, які є одними з найбільших платників податків сфери, із Президентом України Володимиром Зеленським. Основною темою зустрічі була ініціатива законодавчого регулювання торговельної націнки на сигарети та потенційні негативні наслідки в разі підписання цього законопроєкту Президентом. 
 
Так, темами зустрічі були оподаткування тютюнових виробів, координація боротьби з нелегальною торгівлею та нещодавні регуляторні ініціативи. Основною ж темою для обговорення став Проєкт Закону №1049 та поправка №8 в його тексті стосовно запровадження фіксованої торговельної націнки на сигарети. Європейська Бізнес Асоціація надсилала Президенту України відкритий лист із проханням не підписувати даний Проект Закону, адже положення, які містить документ, носять дискримінаційний характер та порушують принципи вільної торгівлі. 
 
Варто зауважити, що дана зустріч стала початком нового, якісного та конструктивного діалогу між бізнесом та владою в контексті тютюнової галузі. Результатом такого діалогу мають стати більш передбачувані правила гри як для існуючих суб’єктів підприємництва в Україні, так і для потенційних інвесторів, забезпечення можливостей для розвитку виробництва тютюнових компаній та перспектив створення нових робочих місць, збільшення експорту тютюнової продукції. Учасники зустрічі погодилися продовжити обговорення конкретних питань в спеціально створених робочих групах, які будуть оголошені найближчим часом. 
 
Європейська Бізнес Асоціація дякує Президенту України Володимиру Зеленському за готовність до діалогу та бажання чути бізнес. Сподіваємось, зобов’язання, взяті на себе всіма сторонами під час цієї зустрічі, будуть втілені в життя найближчим часом. 
 
У заході взяли участь:
1)   Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
2)   Міхаліс Александракіс – генеральний директор Філіп Морріс Україна, Кавказ і Молдова;
3)   Саймон Уелфорд – генеральний директор групи Бритіш Американ Тобако Україна;
4)   Пол Холловей – генеральний директор JTI Україна;
5)   Растіслав Чернак – генеральний директор Імперіал Тобакко в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: