fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА стане партнером експертної дискусії щодо прикордонного вуглецевого коригування в ЄС 

05/ 08/ 2020
  Європейська Бізнес Асоціація спільно з European Roundtable on Climate Change and Sustainable Transition (ERCST), провідним європейським експертним центром з розробки кліматичних політик, проведуть двосторонній експертний діалог Україна-ЄС. Основною темою для обговорення стане поточний стан розробки механізму прикордонного вуглецевого коригування в ЄС (СВАМ), а також можливий вплив цього регулювання на український бізнес. Проголошений у грудні 2019 року Європейською комісією Європейський зелений курс передбачає посилення рівня кліматичних амбіцій ЄС. Водночас, це може призвести до збільшення розриву між зусиллями різних країн, спрямованих на досягнення кліматичної нейтральності європейського континенту до 2050 року. Для того, щоб забезпечити рівні конкурентні умови для всіх учасників ринку та запобігти переносу вуглецеємних виробництв у країни з менш жорсткими вимогами щодо протидії зміні клімату, одним із можливих рішень є механізм прикордонного вуглецевого коригування. Прикордонне вуглецеве коригування буде мати на меті полегшити негативний вплив від нерівномірних і неузгоджених  кліматичних політик. Ці прагнення можуть бути досягнені тарифними або іншими фіскальними методами, що будуть застосовуватись до товарів, що ввозяться на територію ЄС. Також розглядається можливість поширення певних регуляторних вимог, зокрема системи торгівлі квотами на викиди парникових газів (СТВ), на імпортну продукцію. Остаточного дизайну механізму прикордонного вуглецевого коригування наразі ще немає, в даний час Європейська Комісія проводить громадське обговорення цієї ініціативи. З метою обговорення можливостей та ризиків, які очікують Україну від імовірного запровадження цієї ініціативи, 17 вересня 2020 року відбудеться онлайн-форум, який об’єднає європейських та українських експертів з питань клімату, енергетики і торгівлі. Результатом заходу має стати підвищення рівня знань про нові інструменти досягнення кліматичних цілей ЄС та дії України, спрямовані на захист та підтримку вітчизняного виробника. На усі деталі зустрічі очікуйте вже найближчим часом! У разі, якщо виникатимуть питання, звертайтесь на електронну адресу Olga.Boiko@eba.com.ua, Ольга Бойко, координатор Комітету з промислової екології та сталого розвитку ЕВА   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Європейська Бізнес Асоціація спільно з European Roundtable on Climate Change and Sustainable Transition (ERCST), провідним європейським експертним центром з розробки кліматичних політик, проведуть двосторонній експертний діалог Україна-ЄС. Основною темою для обговорення стане поточний стан розробки механізму прикордонного вуглецевого коригування в ЄС (СВАМ), а також можливий вплив цього регулювання на український бізнес.

Проголошений у грудні 2019 року Європейською комісією Європейський зелений курс передбачає посилення рівня кліматичних амбіцій ЄС. Водночас, це може призвести до збільшення розриву між зусиллями різних країн, спрямованих на досягнення кліматичної нейтральності європейського континенту до 2050 року.

Для того, щоб забезпечити рівні конкурентні умови для всіх учасників ринку та запобігти переносу вуглецеємних виробництв у країни з менш жорсткими вимогами щодо протидії зміні клімату, одним із можливих рішень є механізм прикордонного вуглецевого коригування. Прикордонне вуглецеве коригування буде мати на меті полегшити негативний вплив від нерівномірних і неузгоджених  кліматичних політик. Ці прагнення можуть бути досягнені тарифними або іншими фіскальними методами, що будуть застосовуватись до товарів, що ввозяться на територію ЄС. Також розглядається можливість поширення певних регуляторних вимог, зокрема системи торгівлі квотами на викиди парникових газів (СТВ), на імпортну продукцію.

Остаточного дизайну механізму прикордонного вуглецевого коригування наразі ще немає, в даний час Європейська Комісія проводить громадське обговорення цієї ініціативи.

З метою обговорення можливостей та ризиків, які очікують Україну від імовірного запровадження цієї ініціативи, 17 вересня 2020 року відбудеться онлайн-форум, який об’єднає європейських та українських експертів з питань клімату, енергетики і торгівлі.

Результатом заходу має стати підвищення рівня знань про нові інструменти досягнення кліматичних цілей ЄС та дії України, спрямовані на захист та підтримку вітчизняного виробника.

На усі деталі зустрічі очікуйте вже найближчим часом! У разі, якщо виникатимуть питання, звертайтесь на електронну адресу Olga.Boiko@eba.com.ua, Ольга Бойко, координатор Комітету з промислової екології та сталого розвитку ЕВА

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: