fbpx

ЕВА сподівається на включення представників від бізнесу до Експертної ради при Комітеті ВРУ з питань транспорту та інфраструктури

31/ 10/ 2019
  Нещодавно у медіа почала з’являтись інформація про те, що Комітет ВРУ з питань транспорту та інфраструктури вже визначився із майбутнім головою Експертної Ради при Комітеті та позаштатним радником. За інформацією Європейської Бізнес Асоціації, наразі відбувається утворення Експертної Ради, як тимчасового дорадчого органу з питань законодавчих ініціатив щодо транспорту та транспортної інфраструктури. Бізнес-спільнота вітає ініціативу Комітету щодо запровадження такого органу, що дає можливість долучати до обговорення законодавчих ініціатив представників бізнес-спільноти та наголошує на важливості його функціонування. Водночас, 17 жовтня Асоціація звернулась до Голови Комітету із проханням включити представників Комітету з логістики Асоціації до складу Експертної Ради. Однак, наразі відповіді так і не було отримано. Бізнес-спільнота наголошує на тому, що прозоре формування Експертної Ради та включення представників від бізнесу є передумовою напрацювання якісного та дієвого законодавства. Тож сподіваємось, до звернення від імені бізнесу прислухаються.

Нещодавно у медіа почала з’являтись інформація про те, що Комітет ВРУ з питань транспорту та інфраструктури вже визначився із майбутнім головою Експертної Ради при Комітеті та позаштатним радником. За інформацією Європейської Бізнес Асоціації, наразі відбувається утворення Експертної Ради, як тимчасового дорадчого органу з питань законодавчих ініціатив щодо транспорту та транспортної інфраструктури.

Бізнес-спільнота вітає ініціативу Комітету щодо запровадження такого органу, що дає можливість долучати до обговорення законодавчих ініціатив представників бізнес-спільноти та наголошує на важливості його функціонування.

Водночас, 17 жовтня Асоціація звернулась до Голови Комітету із проханням включити представників Комітету з логістики Асоціації до складу Експертної Ради. Однак, наразі відповіді так і не було отримано.

Бізнес-спільнота наголошує на тому, що прозоре формування Експертної Ради та включення представників від бізнесу є передумовою напрацювання якісного та дієвого законодавства. Тож сподіваємось, до звернення від імені бізнесу прислухаються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: