fbpx

ЕВА розпочинає роботу в напрямку промислової екології  та сталого розвитку

25/ 02/ 2020
    Сьогодні, 25 лютого, у Європейській Бізнес Асоціації відбулася офіційна презентація новоствореного Комітету Європейської Бізнес Асоціації, який буде займатися питаннями промислової екології та сталого розвитку. Комітет покликаний стати майданчиком для співпраці й комунікації бізнес-спільноти та представників влади, де будуть напрацьовуватись рішення для гармонійного розвитку промисловості та сталого розвитку. До складу нового Комітету увійшли представники міжнародних компаній та найбільших компаній аграрної, металургійної, енергетичної, цементної галузей України. На зустрічі основні стейкхолдери з офісу Президента України, Комітету ВРУ з питань екологічної політики, Комітету ВРУ з питань економічної політики, Міністерства енергетики та захисту довкілля, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства,  Державної екологічної інспекції та представники бізнес-спільноти поділилися баченням вирішення проблем промислового забруднення, ефективного використання екологічного податку, запровадження прозорих правил контролю та перевірок бізнесу, а також імплементації Green Deal в Україні. Світлана Михайловська. Заступник директора з представництва інтересів компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації. Слідуючи світовим тенденціям відповідального виробництва, все більше українських промислових підприємств визнають необхідність мінімізації впливу на довкілля та раціонального використання природних ресурсів. Так, в ході роботи, учасники зустрічі окреслили першочергові цілі Комітету: Зменшення підприємствами промислового забруднення в рамках виконання міжнародних зобовязань України. Скорочення утворення промислових відходів. Скорочення промисловістю викидів парникових газів, в т. ч. СО2. Стимулювання утилізації промислових відходів та впровадження принципів циркулярної економіки в Україні. Підсумовуючи, учасники відзначили роль екологічної відповідальності бізнесу на шляху до сталого розвитку країни та економічного стимулювання підприємств з боку держави для покращення навколишнього середовища. Від імені Європейської Бізнес Асоціації дякуємо усім учасникам за сьогоднішню зустріч та сподіваємось на подальший діалог з контексті роботи Комітету.
01/

 

Сьогодні, 25 лютого, у Європейській Бізнес Асоціації відбулася офіційна презентація новоствореного Комітету Європейської Бізнес Асоціації, який буде займатися питаннями промислової екології та сталого розвитку. Комітет покликаний стати майданчиком для співпраці й комунікації бізнес-спільноти та представників влади, де будуть напрацьовуватись рішення для гармонійного розвитку промисловості та сталого розвитку. До складу нового Комітету увійшли представники міжнародних компаній та найбільших компаній аграрної, металургійної, енергетичної, цементної галузей України.

На зустрічі основні стейкхолдери з офісу Президента України, Комітету ВРУ з питань екологічної політики, Комітету ВРУ з питань економічної політики, Міністерства енергетики та захисту довкілля, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства,  Державної екологічної інспекції та представники бізнес-спільноти поділилися баченням вирішення проблем промислового забруднення, ефективного використання екологічного податку, запровадження прозорих правил контролю та перевірок бізнесу, а також імплементації Green Deal в Україні.

Світлана Михайловська Заступник директора з представництва інтересів компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації
Слідуючи світовим тенденціям відповідального виробництва, все більше українських промислових підприємств визнають необхідність мінімізації впливу на довкілля та раціонального використання природних ресурсів.

Так, в ході роботи, учасники зустрічі окреслили першочергові цілі Комітету:

  • Зменшення підприємствами промислового забруднення в рамках виконання міжнародних зобов’язань України.
  • Скорочення утворення промислових відходів.
  • Скорочення промисловістю викидів парникових газів, в т. ч. СО2.
  • Стимулювання утилізації промислових відходів та впровадження принципів циркулярної економіки в Україні.

Підсумовуючи, учасники відзначили роль екологічної відповідальності бізнесу на шляху до сталого розвитку країни та економічного стимулювання підприємств з боку держави для покращення навколишнього середовища.

Від імені Європейської Бізнес Асоціації дякуємо усім учасникам за сьогоднішню зустріч та сподіваємось на подальший діалог з контексті роботи Комітету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: