fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА пропонує зміни до 17 ключових напрямків роботи бізнесу

08/ 12/ 2021
  Європейська Бізнес Асоціація підготувала стратегічний документ з переліком найбільш болючих для бізнесу проблем та пропозицій щодо їх вирішення – EBA Business Climate Note. Документ стосується 17 напрямків, як-то: екологічні, податкові та митні питання, питання інтелектуальної власності та сільського господарства, питання трудових ресурсів та пенсійної реформи, тощо. EBA Business Climate Note можна переглянути за посиланням. Ключовий посил даного документу – необхідність створення рівних правил для роботи бізнесу. А розроблений документ є своєрідним путівником для створення сприятливого бізнес-клімату в Україні та покращення інвестиційної привабливості держави. Спільнота вже надіслала документ очільникам Уряду, Парламенту, Адміністрації Президента та в Представництво Європейського Союзу в Україні, оскільки необхідність врегулювання багатьох із запропонованих бізнесом питань, передбачені також і в стратегічних документах підписаних між Україною та ЄС, зокрема, в Угоді про Асоціацію. Світлана Михайловська. Заступниця директора Європейської Бізнес Асоціації. За останніми даними Мінекономіки, рівень тіньової економіки за I півріччя 2021 р. залишився незмінним - 31% ВВП. І це лише офіційні дані. Хоча і вони говорять, що існуючі методи стимулювання економіки працюють далеко не в повному обсязі. Посилений фіскальний тиск на білий бізнес не дозволяє економіці розвиватись. Так, імовірно, вони вирішують короткострокові питання – як-то збільшення надходжень до бюджету. Але треба лікувати не симптоми, а причини нерівних правил гри. Тож, Асоціація сподівається, що надані нами пропозиції будуть враховані керівництвом держави при впровадженні подальших реформ, що, зрештою, дозволить Україні суттєво покращити свій бізнес клімат та стати привабливим місцем для залучення нових інвестицій. А для жителів країни наслідком буде створення додаткових робочих місць, покращення якості життя, тощо.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Європейська Бізнес Асоціація підготувала стратегічний документ з переліком найбільш болючих для бізнесу проблем та пропозицій щодо їх вирішення – EBA Business Climate Note. Документ стосується 17 напрямків, як-то: екологічні, податкові та митні питання, питання інтелектуальної власності та сільського господарства, питання трудових ресурсів та пенсійної реформи, тощо.

EBA Business Climate Note можна переглянути за посиланням.

Ключовий посил даного документу – необхідність створення рівних правил для роботи бізнесу. А розроблений документ є своєрідним путівником для створення сприятливого бізнес-клімату в Україні та покращення інвестиційної привабливості держави.

Спільнота вже надіслала документ очільникам Уряду, Парламенту, Адміністрації Президента та в Представництво Європейського Союзу в Україні, оскільки необхідність врегулювання багатьох із запропонованих бізнесом питань, передбачені також і в стратегічних документах підписаних між Україною та ЄС, зокрема, в Угоді про Асоціацію.

Світлана Михайловська Заступниця директора Європейської Бізнес Асоціації
За останніми даними Мінекономіки, рівень тіньової економіки за I півріччя 2021 р. залишився незмінним - 31% ВВП. І це лише офіційні дані. Хоча і вони говорять, що існуючі методи стимулювання економіки працюють далеко не в повному обсязі. Посилений фіскальний тиск на білий бізнес не дозволяє економіці розвиватись. Так, імовірно, вони вирішують короткострокові питання – як-то збільшення надходжень до бюджету. Але треба лікувати не симптоми, а причини нерівних правил гри.

Тож, Асоціація сподівається, що надані нами пропозиції будуть враховані керівництвом держави при впровадженні подальших реформ, що, зрештою, дозволить Україні суттєво покращити свій бізнес клімат та стати привабливим місцем для залучення нових інвестицій. А для жителів країни наслідком буде створення додаткових робочих місць, покращення якості життя, тощо.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: