fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА презентувала друге видання Білої книги екологічних реформ

07/ 10/ 2021
  4 жовтня під час круглого столу з реформування екологічної політики України, Європейська Бізнес Асоціація презентувала оновлену Білу книгу з екологічної політики задля досягнення цілей сталого розвитку 2.0. Біла книга містить пропозиції бізнесу до 18 екологічних реформ, розподілених за 4 тематичними блоками – регуляторна екологічна політика, протидія зміні клімату та декарбонізація економіки, інструменти фінансування екологічної політики, а також раціональне природокористування та збереження біорізноманіття. Ольга Бойко. Координатор Комітету промислової екології та сталого розвитку. Це вже друге видання Білої книги з реформування екологічної політики та законодавства, підготовлене експертами Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації. Наразі – це єдиний у своєму роді документ, що представляє консолідований погляд бізнес-спільноти на дизайн регуляторних ініціатив у сфері захисту довкілля та кліматичної політики. В основі нашого підходу – огляд актуальних актів законодавства у відповідних напрямках у країнах ЄС та практичний досвід їх впровадження, а також рекомендації з огляду на український контекст. Ми сподіваємось, що він стане своєрідним довідником для усіх стейкхолдерів, які беруть участь у формуванні екологічного порядку денного нашої країни. Бізнес-спільнота вкотре наголошує, що комплексний підхід до вирішення екологічних питань національного і міжнародного рівня не лише допоможе Україні захистити свої економічні інтереси, але й зберегти позиції надійного економічного партнера ЄС і отримати додаткові технологічні та інвестиційні можливості. Ознайомитись із документом можна за посиланням.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

4 жовтня під час круглого столу з реформування екологічної політики України, Європейська Бізнес Асоціація презентувала оновлену Білу книгу з екологічної політики задля досягнення цілей сталого розвитку 2.0.

Біла книга містить пропозиції бізнесу до 18 екологічних реформ, розподілених за 4 тематичними блоками – регуляторна екологічна політика, протидія зміні клімату та декарбонізація економіки, інструменти фінансування екологічної політики, а також раціональне природокористування та збереження біорізноманіття.

Ольга Бойко Координатор Комітету промислової екології та сталого розвитку
Це вже друге видання Білої книги з реформування екологічної політики та законодавства, підготовлене експертами Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації. Наразі – це єдиний у своєму роді документ, що представляє консолідований погляд бізнес-спільноти на дизайн регуляторних ініціатив у сфері захисту довкілля та кліматичної політики. В основі нашого підходу – огляд актуальних актів законодавства у відповідних напрямках у країнах ЄС та практичний досвід їх впровадження, а також рекомендації з огляду на український контекст. Ми сподіваємось, що він стане своєрідним довідником для усіх стейкхолдерів, які беруть участь у формуванні екологічного порядку денного нашої країни.

Бізнес-спільнота вкотре наголошує, що комплексний підхід до вирішення екологічних питань національного і міжнародного рівня не лише допоможе Україні захистити свої економічні інтереси, але й зберегти позиції надійного економічного партнера ЄС і отримати додаткові технологічні та інвестиційні можливості.

Ознайомитись із документом можна за посиланням.

01/

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: