fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА Meets DE&TC Contact

11/ 12/ 2017
  Робочий тиждень почався з візиту команди Асоціації у Дніпрі до компанії «DE&TC Contact», яка щойно приєдналася до Асоціації. Метою зустрічі було знайомство і презентація переваг та інструментів для розвитку бізнесу, які надає членство в Асоціації. «DE&TC Contact» - інжинірингова компанія, представлена на ринку України з 1989 року, основним напрямком роботи якої є пошук і впровадження комплексних рішень для виробництва на промислових підприємствах України. Компанія пропонує розробку технології, поставку металообробного, компресорного обладнання, професійного інструменту, комплексну модернізацію систем ЧПУ і заміну електроприводів, впровадження роботів у виробництво. Компанія також виконує послуги з металообробки на власних виробничих площах. В зустрічі взяли участь директор компанії, а також керівники основних департаментів. Кожен учасник зміг поставити питання та отримати розуміння основних напрямків діяльності Асоціації в Києві та регіонах. Було обговорено найближчі проекти та плани. Якщо Ваша компанія є членом Асоціації, і ви зацікавлені в тому, щоб ваші співробітники дізналися більше про те, як користуватися нашими сервісами найбільш ефективно, будь ласка, присилайте запит на електронну адресу: [email protected] і ми обов’язково приїдемо до вас.

Робочий тиждень почався з візиту команди Асоціації у Дніпрі до компанії «DE&TC Contact», яка щойно приєдналася до Асоціації. Метою зустрічі було знайомство і презентація переваг та інструментів для розвитку бізнесу, які надає членство в Асоціації.

«DE&TC Contact» – інжинірингова компанія, представлена на ринку України з 1989 року, основним напрямком роботи якої є пошук і впровадження комплексних рішень для виробництва на промислових підприємствах України. Компанія пропонує розробку технології, поставку металообробного, компресорного обладнання, професійного інструменту, комплексну модернізацію систем ЧПУ і заміну електроприводів, впровадження роботів у виробництво. Компанія також виконує послуги з металообробки на власних виробничих площах.

В зустрічі взяли участь директор компанії, а також керівники основних департаментів. Кожен учасник зміг поставити питання та отримати розуміння основних напрямків діяльності Асоціації в Києві та регіонах. Було обговорено найближчі проекти та плани.

Якщо Ваша компанія є членом Асоціації, і ви зацікавлені в тому, щоб ваші співробітники дізналися більше про те, як користуватися нашими сервісами найбільш ефективно, будь ласка, присилайте запит на електронну адресу: [email protected] і ми обов’язково приїдемо до вас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: