fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА Lviv Thursday Talks з Василем Грицаком

30/ 11/ 2017
    До нашої неформальної зустрічі в рамках проекту «EBA Lviv Thursday Talks» приєднався Ярослав Грицак, видатний науковець, історик та публіцист. Учасники поспілкувались про поточний стан справ в країні, рушії змін та провели екскурс з минулого в майбутнє. За словами пана Ярослава в марафоні за досягнення благополуччя нам залишилось подолати останній кілометр. І на це вже «є політична воля та немає команди, яка б її впроваджувала». Підводячи підсумки пан Ярослав процитував Насіма Талеба: «Великі зміни стаються несподівано»! Ми точно на вірному шляху, залишилось зібратись з силами і дійти до того очікуваного фінішу! Вельми вдячні Ярославу Грицаку за виділений час, контраверсійну, жваву та інформативну дискусію,  учасникам за висловлення їх думок та позицій, а готелю «Леополіс» за традиційно чудовий сервіс та смачну вечерю!
01/

 

До нашої неформальної зустрічі в рамках проекту «EBA Lviv Thursday Talks» приєднався Ярослав Грицак, видатний науковець, історик та публіцист. Учасники поспілкувались про поточний стан справ в країні, рушії змін та провели екскурс з минулого в майбутнє. За словами пана Ярослава в марафоні за досягнення благополуччя нам залишилось подолати останній кілометр. І на це вже «є політична воля та немає команди, яка б її впроваджувала».

Підводячи підсумки пан Ярослав процитував Насіма Талеба: «Великі зміни стаються несподівано»! Ми точно на вірному шляху, залишилось зібратись з силами і дійти до того очікуваного фінішу! Вельми вдячні Ярославу Грицаку за виділений час, контраверсійну, жваву та інформативну дискусію,  учасникам за висловлення їх думок та позицій, а готелю «Леополіс» за традиційно чудовий сервіс та смачну вечерю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: