fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА Lviv Smart talks з Валерієм Пекарем

13/ 12/ 2017
  Товариство Асоціації мало нагоду поспілкуватися з Валерій Пекар про нашу роль в майбутньому світі. Багато цінних інсайтів кожен учасник зустрічі взяв для себе, але хотілося б виділити наступні: Активна меншість визначає напрямок, пасивна більшість визначає темп руху. Хвороба сучасного суспільства-це футурошок. Ми боїмося, що майбутнє наступає занадто швидко і тому обираємо тих, хто обіцяє стабільність. Щоб пройти фазовий перехід нам потрібні сильна освіта та сильні інституції. Освіта формує Людину, а інституції створюють Можливості для її реалізації. Майбутнє - це телепатія у комунікації, здоровий спосіб життя, рання діагностика,технологія невтручання в медицині, нульова ставка кредиту у фінансах, мінімальна роль держави, сила громад, інтернет речей, падіння ролі фактичних знань в сучасному світі та багато іншого. Дякуємо Валерію Пекару за те, що привідкрили для нас розуміння того, що відбувається і чого нам очікувати! А «Dnister Premier Hotel» святковою атмосферою натякнув гостям про майбутній новий рік!

Товариство Асоціації мало нагоду поспілкуватися з Валерій Пекар про нашу роль в майбутньому світі. Багато цінних інсайтів кожен учасник зустрічі взяв для себе, але хотілося б виділити наступні:

  1. Активна меншість визначає напрямок, пасивна більшість визначає темп руху.
  2. Хвороба сучасного суспільства-це футурошок. Ми боїмося, що майбутнє наступає занадто швидко і тому обираємо тих, хто обіцяє “стабільність”.
  3. Щоб пройти фазовий перехід нам потрібні сильна освіта та сильні інституції. Освіта формує Людину, а інституції створюють Можливості для її реалізації.
  4. Майбутнє – це телепатія у комунікації, здоровий спосіб життя, рання діагностика,технологія невтручання в медицині, нульова ставка кредиту у фінансах, мінімальна роль держави, сила громад, “інтернет речей”, падіння ролі фактичних знань в сучасному світі та багато іншого.

Дякуємо Валерію Пекару за те, що привідкрили для нас розуміння того, що відбувається і чого нам очікувати!

А «Dnister Premier Hotel» святковою атмосферою натякнув гостям про майбутній новий рік!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: