fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА ініціювала проведення комплексного дослідження готовності ринку будівельних матеріалів України до процесу відбудови України

17/ 06/ 2024
  Ще в 2022 році в рамках Європейської Бізнес Асоціації було створено Комітет з питань відновлення України, який згуртував компанії з різних індустрій і галузей економіки, об’єднаних однією спільною метою – формування бачення та активної роботи у відбудові країни у всіх її проявах. Наразі, Комітет не лише активно аналізує та надає свої пропозиції до законодавчих ініціатив, дотичних до питань відновлення та залучення інвестицій, а й опікується рядом важливих проєктів Асоціації, на кшталт Інвестиційної мапи, підготовкою щорічних Білих книг з консолідованими пропозиціями бізнесу щодо питань відновлення та покращення бізнес-клімату в Україні в цілому тощо. А нещодавно, Комітет з питань відновлення ЕВА ініціював ще один важливий проєкт – проведення комплексного дослідження ринку будівельних матеріалів України та його готовності до процесів відновлення та відбудови України.Дане дослідження Асоціація проводить спільно з Київською Школою Економіки. Так, війна, яку розпочала рф проти нашої держави призвела до руйнування більше 200 тисяч житлових будівель, сотень шкіл, закладів охорони здоров’я, десятків тисяч кілометрів доріг, мостів та інших інфраструктурних об’єктів. Все це необхідно відбудувати, і, мабуть, важко переоцінити в цьому процесі роль якісних будівельних матеріалів. Вікторія Куликова. Керівниця Департаменту комітетів Європейської Бізнес Асоціації. Тож, в рамках дослідження ми плануємо проаналізувати довоєнний ринок будівельних матеріалів в Україні, вплив широкомасштабної військової агресії, поточну ситуацію, в тому числі проблеми сфери виробництва будматеріалів, попит на ринку, достатність виробничих потужностей та спробуємо надати рекомендації виробникам, споживачам та державі в цілому щодо стратегії відбудови для України. Важливою частиною дослідження також мають стати питання «зеленого» виробництва будматеріалів, сталий розвиток та питання переробки будівельних відходів. Оприлюднення результатів заплановано на липень. Сподіваємось, результати даного дослідження будуть корисними як для економіки, так і загалом для всієї країни!

Ще в 2022 році в рамках Європейської Бізнес Асоціації було створено Комітет з питань відновлення України, який згуртував компанії з різних індустрій і галузей економіки, об’єднаних однією спільною метою – формування бачення та активної роботи у відбудові країни у всіх її проявах. Наразі, Комітет не лише активно аналізує та надає свої пропозиції до законодавчих ініціатив, дотичних до питань відновлення та залучення інвестицій, а й опікується рядом важливих проєктів Асоціації, на кшталт Інвестиційної мапи, підготовкою щорічних Білих книг з консолідованими пропозиціями бізнесу щодо питань відновлення та покращення бізнес-клімату в Україні в цілому тощо.

А нещодавно, Комітет з питань відновлення ЕВА ініціював ще один важливий проєктпроведення комплексного дослідження ринку будівельних матеріалів України та його готовності до процесів відновлення та відбудови України.Дане дослідження Асоціація проводить спільно з Київською Школою Економіки.

Так, війна, яку розпочала рф проти нашої держави призвела до руйнування більше 200 тисяч житлових будівель, сотень шкіл, закладів охорони здоров’я, десятків тисяч кілометрів доріг, мостів та інших інфраструктурних об’єктів. Все це необхідно відбудувати, і, мабуть, важко переоцінити в цьому процесі роль якісних будівельних матеріалів.

Вікторія Куликова Керівниця Департаменту комітетів Європейської Бізнес Асоціації
Тож, в рамках дослідження ми плануємо проаналізувати довоєнний ринок будівельних матеріалів в Україні, вплив широкомасштабної військової агресії, поточну ситуацію, в тому числі проблеми сфери виробництва будматеріалів, попит на ринку, достатність виробничих потужностей та спробуємо надати рекомендації виробникам, споживачам та державі в цілому щодо стратегії відбудови для України.

Важливою частиною дослідження також мають стати питання «зеленого» виробництва будматеріалів, сталий розвиток та питання переробки будівельних відходів. Оприлюднення результатів заплановано на липень. Сподіваємось, результати даного дослідження будуть корисними як для економіки, так і загалом для всієї країни!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: