fbpx

ЕВА інформує про зміну формату роботи через загрозу коронавірусу

12/ 03/ 2020
  Європейська Бізнес Асоціація, піклуючись про кожного співробітника спільноти, в контексті останніх подій навколо ситуації з коронавірусом та для недопущення поширення COVID-19 інформує про певні зміни в своїй штатній діяльності. Так, вчора Кабінетом Міністрів України на період з 12 березня по 3 квітня було запроваджено обмежувальні заходи по всій Україні. Відповідно, дотримуючись глобальних вимог, ЕВА переходить на режим роботи в онлайн-форматі. Тому, звертаємо увагу бізнесу, що задля індивідуального захисту зустрічі та переговори будуть відбуватись у форматі відео-чатів та конференц-колів. Масові заходи та офлайн зустрічі від 20 осіб в цей період – скасовуються. В той же час, задля забезпечення ефективної роботи спільноти, все ж можливими будуть зустрічі робочого формату та невеликі зібрання. Закликаємо дотримуватись звичайних профілактичних заходів та рекомендацій задля зниження ризику захворюваності. З ними можна ознайомитись за лінком. І пам’ятайте, здоров’я – безцінний ресурс, а здорові співробітники – серце будь-якого бізнесу. Тож бережіть себе та будьте здорові!

Європейська Бізнес Асоціація, піклуючись про кожного співробітника спільноти, в контексті останніх подій навколо ситуації з коронавірусом та для недопущення поширення COVID-19 інформує про певні зміни в своїй штатній діяльності.

Так, вчора Кабінетом Міністрів України на період з 12 березня по 3 квітня було запроваджено обмежувальні заходи по всій Україні.

Відповідно, дотримуючись глобальних вимог, ЕВА переходить на режим роботи в онлайн-форматі.

Тому, звертаємо увагу бізнесу, що задля індивідуального захисту зустрічі та переговори будуть відбуватись у форматі відео-чатів та конференц-колів. Масові заходи та офлайн зустрічі від 20 осіб в цей період – скасовуються. В той же час, задля забезпечення ефективної роботи спільноти, все ж можливими будуть зустрічі робочого формату та невеликі зібрання.

Закликаємо дотримуватись звичайних профілактичних заходів та рекомендацій задля зниження ризику захворюваності. З ними можна ознайомитись за лінком.

І пам’ятайте, здоров’я – безцінний ресурс, а здорові співробітники – серце будь-якого бізнесу. Тож бережіть себе та будьте здорові!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: