fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА анонсує створення Комітету Відновлення України

16/ 05/ 2022
  Відповідно до останнього опитування, яке провела Європейська Бізнес Асоціація серед своїх компаній-членів, 67% опитаного бізнесу повідомляють про готовність долучатися до відновлювальних робіт після завершення війни в Україні.  Тож Асоціація анонсує створення нового Комітету - Комітету Відновлення України. Так, 12 травня відбулась перша зустріч присвячена його формуванню. Комітет Відновлення України, в першу чергу, концентруватиметься на підготовці експертних матеріалів щодо пріоритетних напрямків та шляхів відбудови України та братиме активну участь в напрацюванні відповідної нормативно-правової бази. Також, окрема увага в рамках Комітету буде присвячена питанням пошуку потенційних партнерів, як в Україні так і за її межами, а також налагодженню бізнес контактів для створення нових ланцюгів постачання, запуску нових бізнес-проєктів, тощо. Серед потенційно пріоритетних напрямків роботи Комітету Відновлення України - питання відбудови пошкоджених об’єктів інфраструктури, в тому числі соціальної, житла, комерційної нерухомості відповідно до кращих міжнародних стандартів; питання енергоефективності, екології та сталого розвитку; розвиток нових пріоритетних напрямків бізнесу в Україні. Якщо ваша компанія зацікавлена у приєднанні до цієї ініціативи, за додатковою інформацією можна звертатися до Вікторії Куликової - [email protected]

Відповідно до останнього опитування, яке провела Європейська Бізнес Асоціація серед своїх компаній-членів, 67% опитаного бізнесу повідомляють про готовність долучатися до відновлювальних робіт після завершення війни в Україні. 

Тож Асоціація анонсує створення нового Комітету – Комітету Відновлення України. Так, 12 травня відбулась перша зустріч присвячена його формуванню.

Комітет Відновлення України, в першу чергу, концентруватиметься на підготовці експертних матеріалів щодо пріоритетних напрямків та шляхів відбудови України та братиме активну участь в напрацюванні відповідної нормативно-правової бази.

Також, окрема увага в рамках Комітету буде присвячена питанням пошуку потенційних партнерів, як в Україні так і за її межами, а також налагодженню бізнес контактів для створення нових ланцюгів постачання, запуску нових бізнес-проєктів, тощо.

Серед потенційно пріоритетних напрямків роботи Комітету Відновлення України – питання відбудови пошкоджених об’єктів інфраструктури, в тому числі соціальної, житла, комерційної нерухомості відповідно до кращих міжнародних стандартів; питання енергоефективності, екології та сталого розвитку; розвиток нових пріоритетних напрямків бізнесу в Україні.

Якщо ваша компанія зацікавлена у приєднанні до цієї ініціативи, за додатковою інформацією можна звертатися до Вікторії Куликової – [email protected].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: