fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EuroShuttle DSV – для клієнта і заради клієнта

17/ 12/ 2018
  Наближається час незабутніх вражень, подарунків і приємних турбот. В усьому світі значно збільшуються обсяги перевезень різноманітних груп товарів. Намагаючись отримати максимальну кількість замовлень з Європи, постачальники шукають усі можливі способи доставити свої товари на полиці магазинів до новорічних свят. Якщо про доставку подбали заздалегідь - турбуватися нема про що. А якщо не встигли або необхідно здійснити дозамовлення? Найоптимальніший спосіб доставки з Європи - це автотранспорт. У звязку з піковим навантаженням останнім часом на ринку автоперевезень спостерігається дефіцит вільного транспорту і, як наслідок, різке збільшення вартості перевезень і труднощі з доставкою в регіони України. Сервіс EuroShuttle DSV успішно долає такі складності. З будь-якої частини Європи вантажі доставляються на транзитний ХАБ в Польщі, який має кращу транспортну доступність, дозволяє швидше обробляти вантажі і працює в режимі нон-стоп. На складі консолідації формуються партії збірних вантажів і після вже виконується доставка в Україну. Це дозволяє клієнтам зменшувати витрати на доставку і спрощує порядок оформлення документів. Завдяки щотижневим регулярним рейсам і чіткому графіку відправлень клієнти можуть бути впевнені в терміні доставки. Так, наприклад, вантаж з Іспанії, Італії, Швеції або Данії буде доставлений в Україну всього за 7-10 робочих днів. Для скорочення транзитного часу і гарантії строків доставки ми впровадили нову процедуру в сервіс EuroShuttle DSV. Тепер все вантажі з Європи доставляються на єдиний МЛС в Україні. Далі ми оформлюємо транзити на митниці призначення клієнтів, так як перевезення вантажів здійснюються нашим транспортом, який має всі необхідні дозволи. Це дозволяє безперешкодно доставляти вантажі під митним контролем з будь-якої країни Європи, спрощувати процедури митного огляду без будь-якого використання вантажу і без сплати митних зборів, і відповідно сприяє збільшенню вантажообігу клієнта. Протягом доби клієнти можуть отримати вже розмитнений вантаж з доставкою в будь-який регіон України або на свій склад. Скориставшись сервісом EuroShuttle DSV Ви можете бути впевнені, що товари будуть лежати на полицях магазинів в чітко заявлений термін, в цілісності й схоронності. Ми гарантуємо результат і цінуємо кожного клієнта! Джерело: https://euroshuttle.com.ua/

Наближається час незабутніх вражень, подарунків і приємних турбот. В усьому світі значно збільшуються обсяги перевезень різноманітних груп товарів.

Намагаючись отримати максимальну кількість замовлень з Європи, постачальники шукають усі можливі способи доставити свої товари на полиці магазинів до новорічних свят. Якщо про доставку подбали заздалегідь – турбуватися нема про що. А якщо не встигли або необхідно здійснити дозамовлення? Найоптимальніший спосіб доставки з Європи – це автотранспорт.

У зв’язку з піковим навантаженням останнім часом на ринку автоперевезень спостерігається дефіцит вільного транспорту і, як наслідок, різке збільшення вартості перевезень і труднощі з доставкою в регіони України.

Сервіс EuroShuttle DSV успішно долає такі складності.

З будь-якої частини Європи вантажі доставляються на транзитний ХАБ в Польщі, який має кращу транспортну доступність, дозволяє швидше обробляти вантажі і працює в режимі нон-стоп. На складі консолідації формуються партії збірних вантажів і після вже виконується доставка в Україну. Це дозволяє клієнтам зменшувати витрати на доставку і спрощує порядок оформлення документів.

Завдяки щотижневим регулярним рейсам і чіткому графіку відправлень клієнти можуть бути впевнені в терміні доставки. Так, наприклад, вантаж з Іспанії, Італії, Швеції або Данії буде доставлений в Україну всього за 7-10 робочих днів.

Для скорочення транзитного часу і гарантії строків доставки ми впровадили нову процедуру в сервіс EuroShuttle DSV.

Тепер все вантажі з Європи доставляються на єдиний МЛС в Україні. Далі ми оформлюємо транзити на митниці призначення клієнтів, так як перевезення вантажів здійснюються нашим транспортом, який має всі необхідні дозволи. Це дозволяє безперешкодно доставляти вантажі під митним контролем з будь-якої країни Європи, спрощувати процедури митного огляду без будь-якого використання вантажу і без сплати митних зборів, і відповідно сприяє збільшенню вантажообігу клієнта.

Протягом доби клієнти можуть отримати вже розмитнений вантаж з доставкою в будь-який регіон України або на свій склад.

Скориставшись сервісом EuroShuttle DSV Ви можете бути впевнені, що товари будуть лежати на полицях магазинів в чітко заявлений термін, в цілісності й схоронності. Ми гарантуємо результат і цінуємо кожного клієнта!

Джерело: https://euroshuttle.com.ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: