fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ІІ Форум клінічних досліджень

26/ 05/ 2017
  Підкомітет з клінічних досліджень European Business Association провів масштабну галузеву подію – II Форум з клінічних досліджень: “Клінічні дослідження в Україні”, до участі в якому долучились більше 350 дослідників, представників державних органів влади та етичних комісій, організацій пацієнтів, спеціалістів контрактно-дослідницьких організацій та фармацевтичних R&D компаній. Протягом дня на двох пленарних відбулись два пленарних засідання: Секція 1 – Успішний розвиток дослідницьких центрів; Секція 2 – Моніторинг управління ризиками та дистанційна перевірка. Ми говорили про інновації та технології, гучні відкриття та майбутнє медицини. Серед головних тем – нормативне регулювання клінічних досліджень в Україні та світі, створення та розвиток дослідницьких центрів, контроль якості, моніторинг управління ризиками, дистанційні перевірки та багато іншого. Щиро вдячні нашим колегам з Міністерство охорони здоровя України, ДП Державний експертний центр МОЗ України, а також представникам бізнесу, юридичної практики, медичних та наукових установ, які знайшли час та приєднались до нашої дискусії! Окрема подяка партнерам заходу та спонсорам - MSD Ukraine, Pfizer, PSI CRO, Sanofi-Aventis, SMO-Group, Marchenko Danevych.

Підкомітет з клінічних досліджень European Business Association провів масштабну галузеву подію – II Форум з клінічних досліджень: “Клінічні дослідження в Україні”, до участі в якому долучились більше 350 дослідників, представників державних органів влади та етичних комісій, організацій пацієнтів, спеціалістів контрактно-дослідницьких організацій та фармацевтичних R&D компаній.

Протягом дня на двох пленарних відбулись два пленарних засідання:

Секція 1 – Успішний розвиток дослідницьких центрів;

Секція 2 – Моніторинг управління ризиками та дистанційна перевірка.

Ми говорили про інновації та технології, гучні відкриття та майбутнє медицини. Серед головних тем – нормативне регулювання клінічних досліджень в Україні та світі, створення та розвиток дослідницьких центрів, контроль якості, моніторинг управління ризиками, дистанційні перевірки та багато іншого.

Щиро вдячні нашим колегам з Міністерство охорони здоров’я України, ДП “Державний експертний центр МОЗ України”, а також представникам бізнесу, юридичної практики, медичних та наукових установ, які знайшли час та приєднались до нашої дискусії! Окрема подяка партнерам заходу та спонсорам – MSD Ukraine, Pfizer, PSI CRO, Sanofi-Aventis, SMO-Group, Marchenko Danevych.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: