fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Олександром Данилюком, Міністром фінансів України

03/ 07/ 2017
  Представники Європейської Бізнес Асоціації провели зустріч з Олександром Данилюком, Міністром фінансів України, та командою Міністерства – Євгенієм Капінусом, Яною Бугрімовою, Дмитром Коханом та Євгеном Козловим. Говорили про податкові зміни, вплив хакерської атаки на адміністрування податків бізнесу, реформу Державної фіскальної служби України та функціонування нової системи автоматичного блокування податкових накладних. Перш за все, представники Міністерства запевнили бізнес, що проблема затримок з поданням звітності внаслідок хакерської атаки буде врегульована, в індивідуальному порядку чи системно в залежності від масштабу проблеми. Врешті решт, питання звільнення від відповідальності за несвоєчасне подання податкової звітності через подібні причини має бути урегульоване на законодавчому рівні, вважають в Міністерстві, саме з такою метою зараз ведеться робота над проектом змін до Податкового кодексу, який дозволяв би звільнення платників від штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних, що були видані у відповідний період. Інший важливий напрямок роботи Міністерства – реформа Державної фіскальної служби, яка передбачає оптимізацію часу роботи, орієнтацію на якість надання послуг, подолання корупції. Служба буде реформована за участі команди підтримки реформ Мінфіну та ДФС, керівного комітету, наглядової ради, міжнародних інституцій та консультантів. Також представники Міністерства поінформували бізнес, що система автоматичного блокування податкових накладних з 1 липня запрацювала у повноцінному режимі. Алгоритм її роботи буде постійно вдосконалюватися, у тому числі за рахунок коментарів та пропозицій бізнесу. На даний момент, як повідомляють в Міністерстві, тільки 1,8% платників потрапляють під блокування та додаткові перевірки. Ми щиро дякуємо пану Данилюку та представникам Міністерства за регулярні зустрічі та змістовний діалог з бізнес-спільнотою Асоціації!  

Представники Європейської Бізнес Асоціації провели зустріч з Олександром Данилюком, Міністром фінансів України, та командою Міністерства – Євгенієм Капінусом, Яною Бугрімовою, Дмитром Коханом та Євгеном Козловим. Говорили про податкові зміни, вплив хакерської атаки на адміністрування податків бізнесу, реформу Державної фіскальної служби України та функціонування нової системи автоматичного блокування податкових накладних.

Перш за все, представники Міністерства запевнили бізнес, що проблема затримок з поданням звітності внаслідок хакерської атаки буде врегульована, в індивідуальному порядку чи системно в залежності від масштабу проблеми. Врешті решт, питання звільнення від відповідальності за несвоєчасне подання податкової звітності через подібні причини має бути урегульоване на законодавчому рівні, вважають в Міністерстві, саме з такою метою зараз ведеться робота над проектом змін до Податкового кодексу, який дозволяв би звільнення платників від штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних, що були видані у відповідний період.

Інший важливий напрямок роботи Міністерства – реформа Державної фіскальної служби, яка передбачає оптимізацію часу роботи, орієнтацію на якість надання послуг, подолання корупції. Служба буде реформована за участі команди підтримки реформ Мінфіну та ДФС, керівного комітету, наглядової ради, міжнародних інституцій та консультантів.

Також представники Міністерства поінформували бізнес, що система автоматичного блокування податкових накладних з 1 липня запрацювала у повноцінному режимі. Алгоритм її роботи буде постійно вдосконалюватися, у тому числі за рахунок коментарів та пропозицій бізнесу. На даний момент, як повідомляють в Міністерстві, тільки 1,8% платників потрапляють під блокування та додаткові перевірки.

Ми щиро дякуємо пану Данилюку та представникам Міністерства за регулярні зустрічі та змістовний діалог з бізнес-спільнотою Асоціації!

01/

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: