fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Володимиром Омеляном, Міністром інфраструктури України

31/ 08/ 2017
  Європейська Бізнес Асоціація провела зустріч з Володимиром Омеляном, Міністром інфраструктури України, та Райвісом Вецкагансом, в.о. голови Адміністрації морських портів України. Говорили про актуальні питання залізничного транспорту, водних сполучень та авіаперевезень, а саме – методику розрахунку ставок портових зборів, план роботи АМПУ на 2018 рік; індексацію тарифів на залізничні вантажоперевезення, оновлення рухомого складу та довгострокову стратегію розвитку «Укрзалізниці»; розвиток авіаційних перевезень. Зокрема, Міністр наголосив, що конкурс щодо обрання голови правління ПАТ Укрзалізниця, а також членів наглядової ради має бути оголошений до 1 жовтня. Окрему увагу приділили питанню можливого підвищення тарифів, яке є надзвичайно болючим для бізнесу, адже на сьогодні немає впевненості у цільовому використанні коштів та зменшенні корупції. Бізнес наполягає на проведенні аргументованого діалогу на цю тему перед прийняттям такого важливого рішення та сподівається на підтримку та відкритість Міністерства. Водночас пан Омелян завважив, що підвищення тарифів на залізничні перевезення може стати поштовхом розвитку річкового транспорту, можливості якого на сьогодні практично не використовуються. Також Міністр наголосив на величезному потенціалі українського авіаринку та виказав переконання, що регіональні аеропорти можуть стати базою для лоукост-авіакомпаній, на залучення яких розраховує Міністерство інфраструктури. Присутній на зустрічі в.о. голови Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс Вецкаганс повідомив, що АМПУ аналізує собівартість кожного порту, тому збори залишаться різними для різних портів. До того ж, якщо Міністерство фінансів погодить скорочення відрахувань з 75% до 50%, це призведе до скорочення зборів на 15%. Ми дякуємо пану Омеляну та пану Вецкагансу за участь у зустрічі та наголошуємо на важливості постійного діалогу з бізнесом щодо особливо важливих логістичних питань.

Європейська Бізнес Асоціація провела зустріч з Володимиром Омеляном, Міністром інфраструктури України, та Райвісом Вецкагансом, в.о. голови Адміністрації морських портів України.

Говорили про актуальні питання залізничного транспорту, водних сполучень та авіаперевезень, а саме – методику розрахунку ставок портових зборів, план роботи АМПУ на 2018 рік; індексацію тарифів на залізничні вантажоперевезення, оновлення рухомого складу та довгострокову стратегію розвитку «Укрзалізниці»; розвиток авіаційних перевезень.

Зокрема, Міністр наголосив, що конкурс щодо обрання голови правління ПАТ “Укрзалізниця”, а також членів наглядової ради має бути оголошений до 1 жовтня. Окрему увагу приділили питанню можливого підвищення тарифів, яке є надзвичайно болючим для бізнесу, адже на сьогодні немає впевненості у цільовому використанні коштів та зменшенні корупції. Бізнес наполягає на проведенні аргументованого діалогу на цю тему перед прийняттям такого важливого рішення та сподівається на підтримку та відкритість Міністерства.

Водночас пан Омелян завважив, що підвищення тарифів на залізничні перевезення може стати поштовхом розвитку річкового транспорту, можливості якого на сьогодні практично не використовуються. Також Міністр наголосив на величезному потенціалі українського авіаринку та виказав переконання, що регіональні аеропорти можуть стати базою для лоукост-авіакомпаній, на залучення яких розраховує Міністерство інфраструктури.

Присутній на зустрічі в.о. голови Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс Вецкаганс повідомив, що АМПУ аналізує собівартість кожного порту, тому збори залишаться різними для різних портів. До того ж, якщо Міністерство фінансів погодить скорочення відрахувань з 75% до 50%, це призведе до скорочення зборів на 15%.

Ми дякуємо пану Омеляну та пану Вецкагансу за участь у зустрічі та наголошуємо на важливості постійного діалогу з бізнесом щодо особливо важливих логістичних питань.

01/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: