fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Мирославом Проданом, в.о. Голови Державної фіскальної служби України

13/ 06/ 2017
  Європейська Бізнес Асоціація провела зустріч з Мирославом Проданом, в.о. Голови Державної фіскальної служби України, та командою фахівців ДФС. Говорили про основні пріоритети та напрямки роботи Служби, нові сервіси та заходи, що спрямовані полегшити ведення бізнесу в Україні, та про інші нагальні для бізнесу питання, як-то відшкодування ПДВ, повернення переплат з податку на прибуток, розширення переліку адміністративних електронних сервісів, роботу системи «Єдине вікно». За словами Мирослава Продана, у планах ДФС до кінця року додати весь перелік адміністративних послуг до електронного кабінету платника, що дасть можливість отримувати усі необхідні довідки в онлайн-режимі. Такі кроки повинні максимально унеможливити випадки зловживання з боку працівників ДФС. Ми були також раді вітати на зустрічі українського бізнес-омбудсмена Альгірдаса Шемету, який приєднався до дискусії та надав коментарі щодо перспектив співпраці та обміну інформацією між ДФС та європейськими колегами.

Європейська Бізнес Асоціація провела зустріч з Мирославом Проданом, в.о. Голови Державної фіскальної служби України, та командою фахівців ДФС. Говорили про основні пріоритети та напрямки роботи Служби, нові сервіси та заходи, що спрямовані полегшити ведення бізнесу в Україні, та про інші нагальні для бізнесу питання, як-то відшкодування ПДВ, повернення переплат з податку на прибуток, розширення переліку адміністративних електронних сервісів, роботу системи «Єдине вікно».

За словами Мирослава Продана, у планах ДФС до кінця року додати весь перелік адміністративних послуг до електронного кабінету платника, що дасть можливість отримувати усі необхідні довідки в онлайн-режимі. Такі кроки повинні максимально унеможливити випадки зловживання з боку працівників ДФС.

Ми були також раді вітати на зустрічі українського бізнес-омбудсмена Альгірдаса Шемету, який приєднався до дискусії та надав коментарі щодо перспектив співпраці та обміну інформацією між ДФС та європейськими колегами.

01/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: