fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Павлом Петренко, Міністром юстиції України

10/ 08/ 2017
  Європейська Бізнес Асоціація провела загальну зустріч з Павлом Петренком, Міністром юстиції України, та Оленою Сукмановою, новопризначеним заступником Міністра юстиції України з питань державної реєстрації. Говорили про проблему рейдерства, зокрема в аграрній сфері, та запуск оперативних штабів реагування на спроби захоплення землі чи врожаю як один з шляхів боротьби з цим явищем. Очікується, що штаби розпочнуть роботу в усіх регіонах до 15 серпня. Асоціація й надалі працюватиме над вдосконаленням процедур державної реєстрації та чинного антирейдерського законодавства. Ми сподіваємося на продовження ефективної комунікації з Міністерством для оперативного реагування на проблеми, які виникають у процесі ведення бізнесу, зокрема, у сфері рейдерства. Щиро дякуємо колегам за участь у зустрічі! Для бізнесу вкрай важливо розуміти, що державні органи відкриті до діалогу та готові допомогти у вирішенні питань рейдерських захоплень.

Європейська Бізнес Асоціація провела загальну зустріч з Павлом Петренком, Міністром юстиції України, та Оленою Сукмановою, новопризначеним заступником Міністра юстиції України з питань державної реєстрації. Говорили про проблему рейдерства, зокрема в аграрній сфері, та запуск оперативних штабів реагування на спроби захоплення землі чи врожаю як один з шляхів боротьби з цим явищем. Очікується, що штаби розпочнуть роботу в усіх регіонах до 15 серпня.

Асоціація й надалі працюватиме над вдосконаленням процедур державної реєстрації та чинного антирейдерського законодавства. Ми сподіваємося на продовження ефективної комунікації з Міністерством для оперативного реагування на проблеми, які виникають у процесі ведення бізнесу, зокрема, у сфері рейдерства.

Щиро дякуємо колегам за участь у зустрічі! Для бізнесу вкрай важливо розуміти, що державні органи відкриті до діалогу та готові допомогти у вирішенні питань рейдерських захоплень.

01/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: