fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертна дискусія: “Безготівкове майбутнє вже зараз”

17/ 03/ 2017
  Європейська Бізнес Асоціація провела експертну дискусію стосовно безготівкового майбутнього України з представниками банків, платіжних систем та державних органів влади. Нам вдалося не тільки окреслити ті виклики на шляху до cashless економіки, які існують на сьогодні, але й сформувати перелік завдань, виконання яких суттєво пришвидшить розвиток безготівкової сфери. Е-квиток, система Bank ID, інтеграція функціоналу касових апаратів та pos-терміналів, державно-приватне партнерство в популяризації безготівкових розрахунків - це ті інструменти, що зроблять нас на крок ближчими до майбутнього без готівки.  

Європейська Бізнес Асоціація провела експертну дискусію стосовно безготівкового майбутнього України з представниками банків, платіжних систем та державних органів влади.

Нам вдалося не тільки окреслити ті виклики на шляху до cashless економіки, які існують на сьогодні, але й сформувати перелік завдань, виконання яких суттєво пришвидшить розвиток безготівкової сфери.

Е-квиток, система Bank ID, інтеграція функціоналу касових апаратів та pos-терміналів, державно-приватне партнерство в популяризації безготівкових розрахунків – це ті інструменти, що зроблять нас на крок ближчими до майбутнього без готівки.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: