fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Europe-Poland-Ukraine. Rebuild Together

30/ 06/ 2022
  6 та 8 липня у Києві та Львові відбудуться галузеві консультації в рамках програми «Europe-Poland-Ukraine. Rebuild Together» Їх метою буде зміцнення відносин між європейськими, польськими і українськими бізнес-колами та обговорення можливостей B2B співпраці між суб’єктами з цих двох країн. Європейська Бізнес Асоціація є партнером даної події. Більше того, виконавча директорка Асоціації, Анна Дерев’янко виступить під час заходу та представить поточну ситуацію в бізнесі, настрої та плани підприємців. Консультації відбудуться в гібридному форматі, який включатиме в себе безпосередню та онлайн участь. До участі запрошуємо всіх зацікавлених осіб. Реєстрація відбуватиметься за адресою: Київ https://forms.gle/4WT8eHnTPsAEGShZ8 Львів https://forms.gle/rEhfszRuPe9nYQMo6

6 та 8 липня у Києві та Львові відбудуться галузеві консультації в рамках програми «Europe-Poland-Ukraine. Rebuild Together»

Їх метою буде зміцнення відносин між європейськими, польськими і українськими бізнес-колами та обговорення можливостей B2B співпраці між суб’єктами з цих двох країн.

Європейська Бізнес Асоціація є партнером даної події. Більше того, виконавча директорка Асоціації, Анна Дерев’янко виступить під час заходу та представить поточну ситуацію в бізнесі, настрої та плани підприємців.

Консультації відбудуться в гібридному форматі, який включатиме в себе безпосередню та онлайн участь. До участі запрошуємо всіх зацікавлених осіб.

Реєстрація відбуватиметься за адресою:

Київ https://forms.gle/4WT8eHnTPsAEGShZ8

Львів https://forms.gle/rEhfszRuPe9nYQMo6

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: