fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ерік Шульц приєднується до команди Астерс на посаді старшого консультанта з регуляторних питань в офісі у Вашингтоні

08/ 02/ 2019
  Астерс рада повідомити про приєднання Еріка Шульца до команди фірми у якості старшого консультанта з регуляторних питань в офісі у Вашингтоні. Ерік Шульц надаватиме Астерс та клієнтам фірми підтримку у сферах PR та GR з особливим фокусом на урядові установи у США. Ерік Шульц є одним із найавторитетніших американських високопосадових дипломатів з багаторічним досвідом роботи у країнах СНД та південної Африки. Він працював з представниками України, Росії, Туркменістану, Грузії, а також на ринках, що розвиваються, у всьому світі. Ерік Шульц займав посади Посла США у Замбії (2014-2017), заступника Посла США в Україні (2010-2013), радника-посланника з економічних питань посольства США в Росії (2007-2009) і заступника глави місії США у Зімбабве (2004-2007). До цього він працював у закордонних представництвах США в Грузії, Мартиніці, Франції та на Мадагаскарі, а також обіймав посади в урядових структурах у Вашингтоні, зокрема, заступника директора Офісу з питань НАТО та заступника директора Офісу з питань України.  Ерік Шульц закінчив коледж Макаластер (Сент-Пол, штат Міннесота) та здобув диплом магістра міжнародних відносин в університеті Денвера. Ерік Шульц володіє англійською, французькою, українською та російською мовами. Залучення до команди Астерс експертів з різноплановим професійним досвідом та міжнародною експертизою, таких як Ерік Шульц, є не тільки однією з основ HR-політики нашої фірми, але й ключем до успіху у сучасному глобалізованому світі, – відзначає Сергій Свириба, співкеруючий партнер Астерс. Стратегічний план розвитку Астерс передбачає посилення присутності фірми у найбільш важливих для українського ринку юрисдикціях. Ми впевнені, що приєднання Еріка до команди Астерс зміцнить нашу професійну експертизу та додасть фірмі конкурентних переваг. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США) та Брюсселі (Бельгія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс рада повідомити про приєднання Еріка Шульца до команди фірми у якості старшого консультанта з регуляторних питань в офісі у Вашингтоні. Ерік Шульц надаватиме Астерс та клієнтам фірми підтримку у сферах PR та GR з особливим фокусом на урядові установи у США.

Ерік Шульц є одним із найавторитетніших американських високопосадових дипломатів з багаторічним досвідом роботи у країнах СНД та південної Африки.

Він працював з представниками України, Росії, Туркменістану, Грузії, а також на ринках, що розвиваються, у всьому світі.

Ерік Шульц займав посади Посла США у Замбії (2014-2017), заступника Посла США в Україні (2010-2013), радника-посланника з економічних питань посольства США в Росії (2007-2009) і заступника глави місії США у Зімбабве (2004-2007). До цього він працював у закордонних представництвах США в Грузії, Мартиніці, Франції та на Мадагаскарі, а також обіймав посади в урядових структурах у Вашингтоні, зокрема, заступника директора Офісу з питань НАТО та заступника директора Офісу з питань України.  Ерік Шульц закінчив коледж Макаластер (Сент-Пол, штат Міннесота) та здобув диплом магістра міжнародних відносин в університеті Денвера. Ерік Шульц володіє англійською, французькою, українською та російською мовами.

“Залучення до команди Астерс експертів з різноплановим професійним досвідом та міжнародною експертизою, таких як Ерік Шульц, є не тільки однією з основ HR-політики нашої фірми, але й ключем до успіху у сучасному глобалізованому світі”, – відзначає Сергій Свириба, співкеруючий партнер Астерс. “Стратегічний план розвитку Астерс передбачає посилення присутності фірми у найбільш важливих для українського ринку юрисдикціях. Ми впевнені, що приєднання Еріка до команди Астерс зміцнить нашу професійну експертизу та додасть фірмі конкурентних переваг”.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США) та Брюсселі (Бельгія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: