fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EPAM запрошує дівчат-підлітків на розмову про можливості в ІТ

07/ 02/ 2024
  Щороку 11 лютого світ відзначає Міжнародний день жінок та дівчат у науці, який має на меті привернути увагу до питань гендерної рівності у сфері науки, техніки та інновацій, а також залучення жінок і дівчат до цих сфер. З цієї нагоди спільнота 9 лютого о 18:00 EPAM Women in Tech UA організовує подію «Girls in Tech: долаючи бар’єри» для дівчат-підлітків 13-17 років, під час якої фахівчині різних професій від ЕРАМ Україна поділяться своїм досвідом з учасницями та дадуть корисні рекомендації, які сприятимуть подальшому професійному розвитку дівчат у сфері IT. Зустріч пройде онлайн в форматі дискусії. Протягом години спікерки обговорять найпоширеніші питання: з чого почати свій шлях в IT, де навчатися, як визначитися із напрямком, а також розкажуть про власний професійний досвід. В учасниць буде можливість ставити власні питання. Захід безплатний, проходитиме онлайн у форматі панельної дискусії. Реєстрація за посиланням. Для успішної реєстрації необхідно авторизуватися в системі за допомогою Google акаунту та натиснути кнопку «Реєстрація». Запрошення з посиланням на підключення буде автоматично надіслане в календар учасниць. 

Щороку 11 лютого світ відзначає Міжнародний день жінок та дівчат у науці, який має на меті привернути увагу до питань гендерної рівності у сфері науки, техніки та інновацій, а також залучення жінок і дівчат до цих сфер.

З цієї нагоди спільнота 9 лютого о 18:00 EPAM Women in Tech UA організовує подію «Girls in Tech: долаючи бар’єри» для дівчат-підлітків 13-17 років, під час якої фахівчині різних професій від ЕРАМ Україна поділяться своїм досвідом з учасницями та дадуть корисні рекомендації, які сприятимуть подальшому професійному розвитку дівчат у сфері IT.

Зустріч пройде онлайн в форматі дискусії. Протягом години спікерки обговорять найпоширеніші питання: з чого почати свій шлях в IT, де навчатися, як визначитися із напрямком, а також розкажуть про власний професійний досвід. В учасниць буде можливість ставити власні питання.

Захід безплатний, проходитиме онлайн у форматі панельної дискусії.

Реєстрація за посиланням. Для успішної реєстрації необхідно авторизуватися в системі за допомогою Google акаунту та натиснути кнопку «Реєстрація». Запрошення з посиланням на підключення буде автоматично надіслане в календар учасниць. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: