fbpx

EPAM увійшла до списку Fortune “ТОП-100 компаній світу, що розвиваються найбільш динамічно”

02/ 09/ 2019
  EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифорових платформ та програмного забезпечення, вчергове потрапила до престижного списку ТОП-100 компаній світу, що розвиваються найшвидше, за версією журналу Fortune. Рейтинг містить публічні компанії, які оцінюються за сумою таких показників, як динаміка зростання виручки, зростання прибутку на одну акцію та сукупний дохід за три останні роки. Вперше з’явившись у списку Fortune у 2015 році, EPAM змогла подвоїти дохід та масштабувати свій бізнес з консалтингу та розробки на 30 країн. Наразі з компанією співпрацює понад 34.000 спеціалістів по всьому світі. У цьогорічному списку EPAM є єдиним представником індустрії інформаційних технологій. З моменту першого публічного продажу акцій у 2012 році вже 30 кварталів поспіль EPAM демонструє органічне зростання виручки на понад 20% рік до року. Так, за підсумками минулого фінансового року доходи компанії склали $1.8 млрд, в той час як за прогнозами цьогорічні показники зростуть щонайменше на 23%. Більш детальну інформацію про список Fortune ТОП-100 компаній світу, що розвиваються найбільш динамічно можна знайти за даним посиланням. Про EPAM Systems    Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook.

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифорових платформ та програмного забезпечення, вчергове потрапила до престижного списку ТОП-100 компаній світу, що розвиваються найшвидше, за версією журналу Fortune.

Рейтинг містить публічні компанії, які оцінюються за сумою таких показників, як динаміка зростання виручки, зростання прибутку на одну акцію та сукупний дохід за три останні роки. Вперше з’явившись у списку Fortune у 2015 році, EPAM змогла подвоїти дохід та масштабувати свій бізнес з консалтингу та розробки на 30 країн. Наразі з компанією співпрацює понад 34.000 спеціалістів по всьому світі. У цьогорічному списку EPAM є єдиним представником індустрії інформаційних технологій.

З моменту першого публічного продажу акцій у 2012 році вже 30 кварталів поспіль EPAM демонструє органічне зростання виручки на понад 20% рік до року. Так, за підсумками минулого фінансового року доходи компанії склали $1.8 млрд, в той час як за прогнозами цьогорічні показники зростуть щонайменше на 23%.

Більш детальну інформацію про список Fortune “ТОП-100 компаній світу, що розвиваються найбільш динамічно” можна знайти за даним посиланням.

Про EPAM Systems  

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: