fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EPAM увійшла до складу засновників MACH Alliance

10/ 07/ 2020
  Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ, оголосила про створення MACH Alliance, некомерційного об’єднання незалежних технологічних компаній, які займаються захистом та просуванням відкритих, найкращих у своєму класі цифрових екосистем та технологій нового покоління. Разом з EPAM до складу засновників увійшли commercetools, Contentstack та інші компанії та експерти. В умовах динамічного та висококонкурентного ринку компаніям необхідно постійно запроваджувати інноваційні підходи та швидко трансформуватися. Архітектура MACH - Microservices, API-first, Cloud-Native и Headless – оптимальний варіант для бізнесу, який прагне до розробки гнучких рішень, які швидко масштабуються. Критично важливою перевагою такої архітектури є швидкість, завдяки якій організаціям вдається залишатися попереду конкурентів, ефективно підтримуючи технологічну систему підприємств. У складі MACH Alliance команда експертів-консультантів EPAM допоможе компаніям  краще орієнтуватися у сучасному технологічному ландшафті та використовувати переваги хмарних та headless технологій для швидкого впровадження інновацій та цифрових рішень нової генерації у роботу бізнесу. Дізнатися більше про MACH Alliance та долучитися до об’єднання: https://machalliance.org/ Про EPAM Systems   Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/ та сторінці на Facebook.  

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ, оголосила про створення MACH Alliance, некомерційного об’єднання незалежних технологічних компаній, які займаються захистом та просуванням відкритих, найкращих у своєму класі цифрових екосистем та технологій нового покоління. Разом з EPAM до складу засновників увійшли commercetools, Contentstack та інші компанії та експерти.

В умовах динамічного та висококонкурентного ринку компаніям необхідно постійно запроваджувати інноваційні підходи та швидко трансформуватися. Архітектура MACH – Microservices, API-first, Cloud-Native и Headless – оптимальний варіант для бізнесу, який прагне до розробки гнучких рішень, які швидко масштабуються. Критично важливою перевагою такої архітектури є швидкість, завдяки якій організаціям вдається залишатися попереду конкурентів, ефективно підтримуючи технологічну систему підприємств.

У складі MACH Alliance команда експертів-консультантів EPAM допоможе компаніям  краще орієнтуватися у сучасному технологічному ландшафті та використовувати переваги хмарних та headless технологій для швидкого впровадження інновацій та цифрових рішень нової генерації у роботу бізнесу.

Дізнатися більше про MACH Alliance та долучитися до об’єднання: https://machalliance.org/

Про EPAM Systems  

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/ та сторінці на Facebook.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: